Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltoztatta a baba a...

Megváltoztatta a baba a párotokkal való kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal szorosabb lett. Bár azelőtt sem voltak problémáink a kapcsolatunkkal.
2013. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Előtte is szoros volt a kapcsolatunk, és szerettük egymást, ez most sem változott semmit.
2013. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél negatív a másodiknál pozitív irányba. A 2 gyerek között sikeresen kilábaltunk egy házassági válságból
2013. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig is megvoltunk nagyon, most talan annyiban hogy jobban felnez ram:) Tisztelet is megvolt mindkettonk reszerol de az apas szules nagyon jot tett neki. A szerelem meg mindig nagy, imadok vele lenni!
2013. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk igen. A férjem annyira imádja a kislányunkat, hogy én sokszor érzem magam levegőnek. Általában ez fordítva szokott lenni, de nálunk én érzem magam így. Állandóan rajtam tarja a szemét, beleszól, hogy hogyan tartom a kicsit szopizás közben, meg úgy általában mindenbe beleszól. Csodálatos apa, de én már csak azt érzem, hogy arra kellek neki, hogy a lányáról gondoskodjak. Mindent megad nekem, ami a pici miatt szükséges, de igazából az is csak a baba miatt van. Ha nem jól csinálok valamit a pici körül, azért örökre képes megharagudni rám. És aláírom, hogy hibázok, nem egyszer. De nem bírom már ezt a folyamatos kontrollt. A kislányomat én is jobban szeretem az életemnél is. Mégis azt érezteti folyamatosan, hogy ő a szuperszülő, akinek én a nyomába sem érhetek. Nem tudom, úgy érzem, hogy mi elvesztettük egymást örökre. De lehet, hogy csak nagyon elfáradtam és azért látok sötétnek mindent.
2014. júl. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!