Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » VII. kerület és környékén...

VII. kerület és környékén milyen nagyobb bababoltot javasoltok? Első baba, sok mindenre szükségünk van.

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

XIII. kerületben a Visegrádi utcában (Nyugati mellett) van a MÁria bababolt, rengeteg minden van ott, és sok termék ára barátságos! Van weboldaluk is:

[link]

2013. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár nem 7. kerület, de azért leírom, mert nagyon szeretem ezt a boltot:

Mária bababolt a 13. kerületben.

[link]


Ha olcsón akarsz vásárolni, akkor pedig érdemes ide menni:

Bippa Kft.

[link]

2013. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:

13. kerületben a Váci úton a Brendon


14. kerületben a Nagy Lajos király útján a Minimanó


+ IKEA, Tesco

2013. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem tudom mit akartok venni de én nagyon sokmindent rossmannban vettem meg, mert ott lehet babakártyát regisztrálni és 15%-ot ad az első vásárlás végösszegéből. Olyanok mint cumisüveg, vízhőmérő, orrszívó, kifogó, popsitörlő, pelenka, körömvágó olló stb. Én 20ezret elköltöttem, és azért nem mindegy hogy 15%kal volt olcsóbb így. Néztem bababoltok webáruházát, de ezek az apróbb holmik ott sincsenek jobb árban ha az ember egy helyen akar bevásárolni.
2013. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mária bababolt!
2013. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2013. febr. 19. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!