Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól lehet több napig...

Fogzástól lehet több napig (estére) hőemelkedése a babának?

Figyelt kérdés

6 hós kisfiamnak 2. napja estére hőemelkedése van ( popsiban 38.1, 38.3), semmi más baja,jókedvű,eszik...

Lehet a fogától?


2013. febr. 15. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Az én babámnak is volt ilyen. Felül 4 foga jött egyszerre!!!
2013. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk volt ilyen! De az igaz,hogy nem vettem észre én sem semmit rajta így nem mentünk orvoshoz! 4-5 napig tartott 1 este lázs is volt nem csak hőemelkedés!
2013. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet lázas,mert az én kislányomnak 3 napig volt 40.6 a láza és a fogtól volt,mert semmi más baja nem volt,sem megfázás,sem orrfolyás.Ahogy kijött a foga elmúlt.
2013. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,az én babám 7 hós lesz,most írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést. Tegnap már magasabb volt a hője,most 38fok. De a fülét is piszkálja. Te felkelted éjjel,h megmérd a lázát? Bocsi az offért!
2013. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hónaposan jött 4 foga, három napig magas láza volt. Sajnos elôfordul
2013. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 molyza válasza:
Nálunk is hőemelkedés van, meg nyűgösség, nagyon laza, fura büdi kaki...ez is a fogzás lehet?
2013. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!