Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb 3 hete állandóan este...

Kb 3 hete állandóan este 37,7-37,8 a hőemelkedése. Lehet ez a fogzástól a 6 hós babámnak?

Figyelt kérdés
Még nem jött ki egy foga sem. Vagy esetleg valami mástól lehet. A dokinéni volt kint hétfőn mondtam neki és azt mondta, hogy vizelet gyüjtő zacskót fog írni, be kell vinnem, ha nem találnak benne semmit, akkor nem kell vele foglalkozni. De aztán elfelejtette, most nem tudom, hogy szóljak-e ez miatt neki, vagy hadjam. Egyébként nem mondta hogy a fogzástól lehetne, csak itt olvastam, hogy sok babánál lehet. Volt valaki hasonló helyzetbe?
2010. jún. 2. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet fogzástól. Ez már levonás utáni érték? Mert ha nem, akkor meg nem is magas, estére mindenkinek magasabb a hőmérséklete. De 37,7 is lehet fogzástól. Ha aggódsz, akkor szólj a dokinak, hogy írja fel a zacskót.
2010. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia

köszi a választ. nem, a levonás utáni érték. ez a popsiban mért érték.

2010. jún. 2. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!