Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól lehet? 4 hós babámna...

Fogzástól lehet? 4 hós babámnak pár napja hőemelkedése van, de nem állandóan, hanem csak egyszer-egyszer észre veszem, hogy picit melegebb. popsiban 37,9 volt a maximum. De ezen kívül semmi baja, jókedvű, nem taknyos, nem köhög.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 16:54
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ebben a korban még ritka, hogy kijöjjön a foga. Az én gyerekeimnél akkor fordult elő láz, amikor épp áttörte az ínyüket a fog.

Lehet egy kis vírus vagy a füle, ezért szerintem vidd el az orvoshoz.

2010. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam jövő héten lesz 4hónapos. Tegnap jött ki a második foga, de nem volt lázas, sőt hőemelkedése sem volt, úgyhogy inkább lehet beteg a babád, kérdezd meg a dokit. De lehet, hogy nálatok van láz a fog miatt, minden baba más. (ja, tudod, hogy popsiban mérve vonj le, tehát 37,4 a hője.)
2010. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál,megvizsgálta,azt mondta semmi baja.
2010. jún. 4. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!