Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már babátoknak szájfertőz...

Volt már babátoknak szájfertőzése?

Figyelt kérdés
Az enyémnek most van,Mundisal gélt irt a doki.Jó ez rá?Mikor múlik el?Hogy viseli a baba?
2009. szept. 7. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:

SZia!

Szájpenészre gondolsz?

2009. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem.Fehéres-pirosas hólyagszerüségek a száj és íny között.
2009. szept. 7. 20:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Plussz még szájpenész is van.
2009. szept. 9. 09:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A szájpenészről tudok nyilatkozni, nekünk az volt.

Lila (borax-os) ecsetelővel kentük a száját, minden etetés után + a cumijaira is kentünk. Sajnos elég kínkeservesen múlt el (2-3 hét).

2009. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 hete van ..már valahol sebes a szája:(6.5 hónapos
2009. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 8 hónaposan volt. Tantum verde száj és toroköblítő sprayt használtunk naponta 3*. 1-2 nap alatt rendbe is jött.
2009. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk 3 hete volt, a szája szegletében voltak hólyagok. Boraxos ecsetelőt írt a doktornő, és pár nap alatt elmúlt. Esténként még át szoktam ecsetelni neki.Az én kicsim (13 hós) eléggé megszenvedte, az étvágya nagyon lecsökkent, mert csípte az étel. Így figyeltem, hogy ne adjak neki pl. paradicsomos ételt, vagy barackot, uborkát, ami irritálhatja. A doktornő azt mondta az italok is inkább hidegbe hajlóak legyenek, az kicsit hűsíti neki. A fogmosást is nehezen viselte esténként, de már szerencsére rendeződött a helyzet.
2009. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk most van,ma megyünk dokihoz:(
2009. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia ,nekünk is volt már, most 16 hós, nagyon sokat szenvedtünk vele nem akart enni inni semmit ,vetetett az orvos tantum verdét nem használt ,corsodilt az nagyon csípte ordított szegénykém aztán egy másik orvoshoz vittem aki adott antibiotikumot mert a torka is be volt gyulladva meg egy aloeverás sprét ami nagyon jó volt a mai napig használjuk engedi is nem fáj neki,ez egyébként mindenre jó ,sorozatosan jönnek a fogai meg se kottyan neki valószínűleg ettől a sprétől.800 ft volt az van ráírva ,hogy aloe vera emergency spray.

Remélem hamar meggyógyultok.

2009. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!