Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajanljatok valamit gorcs...

Ajanljatok valamit gorcs elle. Amikor szopizik a babam es a tej er le a gyomraba ugy kezd gorcsolni a kis pocija es rangatozik ( nem tud nyugottan szoizni sem) Infacolt, alinam. Sok fajta cseppet hasznaltam, egysem vallt be! Mi segit biztosan?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mecsek tea
2013. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan minden válasz törölve lesz?:D
2013. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekünk a babycalm segített. Sokaknak bevált a colief is, az nekünk sajna semmit nem ért, de sokan dícsérik.
2013. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajna nekunk a baby calm nem segit! A bonissantm infacolt alinam babycalm, Alinam-tea, ezeket hasznaltuk de semmi, Sajnos a gorcs szopizas kozben jon elo es igy nem tud nyugodtan szopizni! Milyen kerdes lesz torolve? 3 as!
2013. febr. 16. 16:04
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi, 2-es
2013. febr. 16. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:

az nem biztos h sima hasfájás,miota van?doki mit mond?

ha belegondolsz,felnőttnél se normális h ha lenyel valamit,azonnal görcsöljön a gyomra!!

2013. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat Gorcsolni mar kb 2 hete gorcsol, Szopizas kozben meg mikor, hogy! Hat a dokit mar hivtam , hogy jojjon de meg nem erkezik! Es csak a jovo het csutortokon vagyok beprogramalva 1 masik dokihoz! ( marmint a csaladi orvosnak szoltam aki nem jott el, es csutortokon magandokihoz viszem) De addig is nem tudom, hogy mit tegyek mert aludni sem tud, nappal szinte csak 3 orat alszik es atobbi idot fennt tolti, minden 5-10 percbe rajon 1 gorcs, szopizasnal minden masadik korcsnal!Most pld ul hasra fektettem, ugytunik szereti!
2013. febr. 16. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet h érzékeny valamire amit eszel?ha kiiktatnád a tejes dolgokat az étrendedből?fura h egy magándoki majdnem csak egy héttel késöbb tud fogadni.más nincs a környéken?
2013. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos, igen olyan keson mert csak akkor volt hely programalasra! Nem eszem semmi tejtermeket!
2013. febr. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!