Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltözködéssel kapcsolatban...

Öltözködéssel kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

10¤C körül jó egy 7 hónaposra overál helyet monduj csak téli kabát ?


Most úgy öltöztetem hogy Body, Harisnya, Nadrág, Poló, Pulcsi, Overál


Na ugyan így öltöztetném csak nem overál hanem egy vasrag kabát ? Szerintetek ? Szerintem elég már neki de azért érdekel más mit mond



2013. febr. 16. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég.
2013. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anyács ***** válasza:
Én ezekben a jobb időkben csak egy harisnyát, és hosszú ujjút adok (+body), és arra adom az overált. Úgy sehogy nem tud bemenni a hideg, én nem merek kabátozni, hacsak nem a boltig megyünk, akkor overálalsó +kabi. 14hós
2013. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2013. febr. 16. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég,én is kabátot adok rá ha jobb idő van mert utálja az overált.
2013. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amypm 7,5 hós, de ha melegebb van akkor én is body+sima naci+ vékony pulcsi és az overál. ha hidegebb van akkor plussz nadrág és melegpulcsi+óverál, ha nagyon nagyon hideg akkor + egy vastag takaró. ezt a mózesbe teszem alatta van egy birka bör+matrac.

A hordozóba van beköthetö takaróm, oda nem adok csak hidegbe rá overált, ha nincs hideg akkor normál ruházat+ez a beköthetö takaró+egy vastag takaró.


és téli kabátot nem szerettem egyik gyerekemnél sem, mert még nem mennek, nem ülnek addig szerintem a lábuk is fázik.


éppen a héten kezdett felülni magától, így még kb 2 hét és stabilan ül, ha addigra lenne jobb idö akkor az ülés részébe tenném a babakocsinak már, de még az idö is olyan kutya, és olyan picike a lábzsákba elveszne.

2013. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom! Simán elég a kabát! Én is azt adok már rá! :) ?ax. ha sétálni mentek és félsz, h hideg van, kicsit takard be, ha hagyja :)
2013. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah azt el felejtettem irni hogy be van takarva ő félig ültetve van és lábzsákott is használunk.
2013. febr. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!