Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérdésem nem sírással kapcsola...

Cukorbaba kérdése:

Kérdésem nem sírással kapcsolatban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 2,5 hónapos kisfiam sosem sír csak panaszkodik néha nyöszörög mintha sírni akarna de mégse,amikor meg nagy ritkán tényleg sírni akar elvörösödik a feje belilul a szája és alig jön ki neki hang erőlködve. Nem tudom hogy olyankor hagyjam e egy kicsit gyakorolnia a sírást vagy nem félek megpattan egy ér a kis fejébe annyira erőlteti. Hozzáteszem a legjobb gyerek sosem fáj a hasa magába elvan a kiságyba egyedül alszik el egész éjszaka alszik sztem nem tudja hogy kell sírni :) előre is köszönöm!
2013. febr. 17. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Orulj neki! Szerintem nem kell gyakoroltatni, ha kell tud o sirni :).
2013. febr. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el tudja ő hogy kell sírni:) Csak késöbbre hagyja...;)
2013. febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd bepótolja! Az elsőszülött fiam pici korában sohasem sírt, egy hangja sem volt, és békés nyugodt természetű. Óvodáskorában sírt először beszoktatáskor. Majd meglepődtem, hogy még iskolába kerülve is elsírta magát mindenért, fiú létére. Erről már lassan leszokik, de az a lényeg, hogy nagyon békés, megértő, segítőkész természetű, azért volt olyan nyugodt pici korában is.

Ja, és nekem az anyósom mindig mondta, hogy hagyjuk már sírni ezt a gyereket, mert ez nem normális dolog, hogy nem sír! Azt hitte, valami baj van a tüdejével. De nem így volt!

Örülj neki, hogy ilyen nyugodt a fiad, nekem a második már nem ilyen volt, végig bömbölte az éjszakákat!

2013. febr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugtató volt,akkor most már örülök hogy nem sír és nem ijedek meg ha néha sírdogál :)
2013. febr. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!