Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsikról kérem a vélemény...

Aazsuzs kérdése:

Babakocsikról kérem a véleményeteket, illetve melyiket érdemes választani?! Néztük a Quinny Buzz3-at, ABC Cobra-t és az E-tec-et is. Ti melyiket választanátok? Elsődleges szempont, hogy könnyen tolható illetve fordítható legyen.

Figyelt kérdés
Quinny,ABC,babakocsi
2013. febr. 17. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én abszolút ABC Desing párti vagyok, nekünk is az van. És épp a múlt héten voltunk a Brendonban és szétnéztem köztük, tesóméknak néztük, és a Cobránál és a 3Tec-nél is százszor fordulékonyabb és könnyebb tolni az ABC Desing Mamba-t! Tudom, hogy nem 3 kerekű, de ebben a dologban sokkal jobb szerintem, megtologattam mindet. Persze kérdés, hogy ragaszkodsz-e a 3 kerékhez....

De egyébként a kettő közül a Cobrát választanám, nagyobb a kosara.... De ezekről a 3 kerekűekről én már sok rosszat olvastam, hogy nehéz irányítani ha nincs fixálva, pl télen.... De erről is van fenn kérdés szerintem...

2013. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!