Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba szeretnénk...

Horvátországba szeretnénk menni nyaralni. Melyik részére érdemes, hol a legszebb? Homokos part, tiszta kék víz, és az sem utolsó szempont hogy ha a parton állok ne nagyon lássam a túloldalt.

Figyelt kérdés

na meg persze szeretnék kagylókat is gyűjteni.:)

Ja és jövő nyáron szeretnénk menni, de mikor érdemes lefoglalni a szállást előre?

Illetve , kocsival nem megoldható.marad a busz, vonat és repülő, melyik jobb? nagyon köszönöm


2012. szept. 23. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Javaslom Neked Split várost a Dalmát régióban, a következő nyáron heti kétszer indulni fog vonat. Split igazi mediterrán nagyváros, mindent megtalálsz benne: Óváros szűk utcákkal, pálmafás tengeri sétány, homokos, sziklás, kavicsos strandok. Mivel kikötő, így komppal 1-1 napos kirándulás keretében el tudnátok menni például Hvar, Vis, Brac vagy Solta szigetre; esetleg busszal Trogirba, Omisba, Primostenbe, Makarskara sőt Dubrovnikba is. Ha megtudjátok szervezni, akkor Mostar sem lenne akadály.

Split-ben lakik egy barátom, akinek vannak kiadó apartmanjai városközponti helyen, ha érdekelne az elérhetősége, kérlek küldj emailt nekem a torok.gergo2@gmail.com címre.

2012. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Elfelejtetettem írni, hogy busszal az Istriára isel tudsz juttni, idén hetente 1X indultak közvetlen buszjáratok, pl. Rovinj-ba, Porec-be.
2012. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Istriában mondjuk nehezen találsz homokos partot, úgyhogy ha ahhoz ragaszkodsz akkor inkább dalmacija.Csak ott meg általában látod a "túl oldalt" mert ott vannak szemben a szigetek, Hvar, Brac, de ha magára a szigetre mész akkor ott már jó =) egyébként a szigeteket mindenképp ajánlom, én Pagon voltam egyszer télen, de még akkor is fenomenálisan szép volt! Attól is függ, mennyire szereted a nyüzsgést, zsúfoltságot, mert a felkapott helyeken májustól-szeptemberig embertömegek vannak. én ezért megyek általában télen, mert én utálom =D Makarskában még volt hogy novemberben is majdnem bementünk úszni a vízbe. Azt én is javaslom ha boszniai határ közelébe mész, akkor Mostart ne hagyd ki!
2012. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!


Tudsz mesélni arról, hogy milyen a téli Dalmácia?

2012. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dalmáciában november közepén voltam egyszer, tehát az talán ott még inkább ősznek számít. Bár gondolom a december-január sem sokkal másabb (apukám aki ott nőtt fel mesélte, hogy 9 évesen látott először havat)Én csupa pozitívumot tudok mondani, mert tényleg a turistáknak olyankor már nyoma sincs, viszont az időjárás csodálatos, szinte tavaszias.A bura azért fúj erősen a tenger felől, de még este is egy szál pulcsiba simán elvoltam.A narancsok, mandarinok ugyanúgy virítanak a fákon mintha nyár lenne. Valószínű idén novemberben is lemegyek.
2012. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
nem bura hanem bora!!az fuj:)))
2012. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz, a magyarok, olaszok borának, a horvátok burának mondják =)
2012. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Omis, Makarska :) Trogiri kirándulással :)
2013. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!