Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használtan tavaszi...

Vennétek használtan tavaszi cipőt a babátoknak a Vateráról / TeszVeszről?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanra gondoltam, ami nincsen kitaposva, keveset hordott. Vagy tényleg tönkreteszem vele a gyerek lábát?

2013. febr. 17. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék használt cipőt, még ha csak keveset hordott is. Én sem szívesen venném fel más cipőjét, a babám lábára meg végképp nem adnám rá. Érdekes, de a ruhákról meg másképp gondolkodok... De biztos sok olyan anyuka is van, aki cipőt is használtan vesz.
2013. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jégtánc ***** válasza:
Cipőt én is csak újat vettem/fogok venni.Minden másból jó a használt,de cipő csakis új.
2013. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor vennék használt cipőt, ha nem kopott nagyon, meg a belseje az előző gyerek lábformáját nem vette még fel. Tehát csakis újszerűt vennék. Amugy van sok használt cpiőnk, csizmánk, mind jó és semmi baja a gyerek lábának.
2013. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Bármiből lehet használt, de lábbeliből csakis újat veszünk.
2013. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolj bele , annó Biztos örököltél cipőt, vagy a tiédet hordta a tesód, vagy te az övét örökölted.

A gyermeked kinőtt cipőjét ránk teszed a tesónak!?


Én 2x vettem használt cipőt, vaterán, de többet soha, mert az egyik annyira szűk fazon volt, nem ment rá a gyerek lábára, a másik meg nagyon nehéz volt!


Bababörzén veszek néha használt cipőt, mert ott nincs még rá + posta a gyereket viszem, rá tudom próbálni.


Általában Adidas, Nike cipőt veszek a gyereknek, ami 6000 Ft a deichmannban.

Neten ha megveszem használtan 3500 Ft+ 600 a posta. Akkor inkább kipótolom 2000-rel, és új!

2013. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én új cipőt veszek, a gyógytornász is mondta anno, hogy minden gyerek másképp tapossa ki, mindenképp az kell, hogy a saját lába formáját vegye fel a cipő. Na meg amúgy sem tartom higiénikusnak. Egyetlen használt cipője van, egy hótaposó, ami tesóm kislányáé volt. De csak azért használjuk, mert ők nem nagyon tudták, mire megvették, vége lett a télnek.
2013. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kislányom 3 éves, a hócsizmáját a vaterán vettem. Kinéztem a boltban, hogy mit szeretnék, újonnan 17 ezer lett volna.

Kerestem a vaterán egy újszerűt, ami postával került 5 ezerbe.

Még ősszel nekiálltam figyelni, és addig vártam, míg meg nem találtam az igazit.

Kislányom nagyon szereti, kényelmes (hisz a boltban fel is próbáltuk) és valóban alig volt használva. Szerintem jó vétel volt.

2013. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Egy új cipő még a leggyagyibb is (kínaiban felénk aminek 1.5 hó után levált a talpa) 4-5 ezer ft, a deichmannban is a legolcsóbb (most a télire értem) 4 ezer ft, de a tavaszi is 4-5 körül van, a márkásakról nem is beszélve ami 6-7 ezer ft. Na most nem járatom egy szál cipőben nyilván hanem minden évszakban van nekik 3 legalább plusz az ovis benti plusz gumicsizma vagy papucs. Nekem erre nincs pénzem hogy 3 havonta (mivel 3 és 5 évesek így KIZÁRT hogy ami tavasszal jó volt az jó legyen ősszel is) fejenként 15 ezer ft-ot cipőre költsek. Ez van. Így igen én veszek a teszen, vaterán használt cipőt. Ami normális állapotú még.
2013. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fehérneműt és cipőt használtan soha.
2013. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves. Míg picike, kúszik, esetleg mászik, addig simán vennék neki. Sőt vettem is, a használtat nem sajnáltam, hogy "lemássza" az orrát kint a kertben. Most már 20 hónapos, nem hiszem, hogy vennék neki, de egy jó minőségű cipőt egy ilyen kisbaba SEM tud még kitaposni, szóval nem hinném, hogy egy széttaposott gaoynhordott cipőt találnék neki ha keresnék. Nővéreméktől kaptunk nagyon sok finom bőr cipőt, a kisebbik gyereke hordta, semmi bajuk nincs, rá fogom adni a fiamra tavasszal.
2013. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!