Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki segítene mondani hogy...

Gosztonyi Alexandra kérdése:

Valaki segítene mondani hogy milyen lehet a széklet ha rózsahímlós a pici?

Figyelt kérdés
A fiam 5 hónapos 2 napja a doktornó azt mondta rózsahimlős. Adom neki a kálciumot és a köhögésére ambroxol szirupot. Tegnap házi tököt sütöttem neki pépesítettem. És mára citromsárgát kakilt ilyen nyálkaszerüt is láttam benne. Ez normális vagy vigyem vissza holnap dokihoz?

2013. febr. 17. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bárányhimlő inkább?
2013. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De egyébkén szerintem az étel miatt ilyen a széklete, akármelyik himlője is van....


Mennyire viseli meg? Olyan picurka még :S

Jobbulást!!!

2013. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A doktornő mondta de felismerem a bárányhimlőt ez tuti hogy rózsahimlő. Nem jól türi szegénykém. 9 napja alszok kb 3 órákat éjjel nappal.
2013. febr. 18. 07:04
 4/5 A kérdező kommentje:
És mvel egyedülálló anya vagyok édesanyám 200km-re van. így magamra is vagyok utalva teljesen.
2013. febr. 18. 07:05
 5/5 anonim ***** válasza:
A választ én nem tudom, de sok erőt és kitartást kívánok, tisztellek, hogy így is jó anya tudsz lenni! Remélem találsz máltó párt is majd.
2013. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!