Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is iszonyú nyűgös a...

Nektek is iszonyú nyűgös a kicsitek a napokban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele:( 5 hónapos a picike, szerintem a fogzik is, mert egyfolytában a szájába vesz mindent, az egész ökle benne van...ömlik a nyála és nagyon nagyon nyűgös. De nem látom sehol, hogy fehéredne az ínye, vagy meg lenne duzzadva. Már egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele, egyfolytában nyöszörög, sehol, semmi nem jó neki, nem akar aludni sem. Lehet a frontok kínozzák? Ötletek?
2013. febr. 17. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Most a napokba nem volt front, én szinte nap mint nap nézem a front előrejelzést mert minket is meg szokott viselni. Szerintem Nektek is a fog lesz a bűnös. Nálunk napok óta éjjel sokat forgolódik estefelé van hogy tiszta hisztis lesz, fogra tippeltem mert az elsők előtt is ilyen volt. És ma láttuk meg hogy fehérlenek neki igaz alig látni. És nem duzzadt. tehát ha látod ha nem sajnos zavarhatja szegényt. mi most készülünk kipróbálni az Osanitot nagyon dícsérik!
2013. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hete totál nyűg a szintén 5 hónapos gyerekem, én is a fogára gyanakszom, de nem látom, hogy fehéredne az ínye, viszont, ezerrel tol mindent a szájába és dől a nyála, illetve éjjel álmában felsír, napközben nem alszik semmit, pedig szokott...

én is kész vagyok már

2013. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dejó, hogy nem egyedi az esetem:) Teljesen ugyanez a szitu nálunk is:( Visszaáll valaha a régi napirend?:) Délután olyan jókat aludt (volt, hogy 3 órát is) kinn a levegőn. Most meg max 1 órát, de lehet sokat mondtam:( Semmit nem tudok mellette csinálni:(
2013. febr. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!