Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kiságyat mikor engedjem le?

A kiságyat mikor engedjem le?

Figyelt kérdés

kisfiam 4,5 hós,hasról hátra már fordul,hátról pedig oldalra,és belekapaszkodik a rácsba úgy húzza magát a rácshoz. hason fekve eléggé magasra emeli magát,úgy kukucskál. kézben már ülésbe húzza magát hasizomból,kúszást próbálgatja


köszi!


2013. febr. 18. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha fel tud ülni, idelye lejjebb engedni.

Tedd le a földre a babát, kapaszkodás nélkül kellene forognia, felülnie pedig négykézláb állásból oldalra kiülnie, nem pedig hasból!

Így rossz taktikát tanul meg, és a mozgás fejlődésében lesznek gondok!

2013. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor megfordul, akkor kell először lejjebb tenni, majd miután felül, akkor pedig legalulra, mert onnan már bármikor felállhat. Gratulálok az ügyes babádhoz!
2013. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd lejjebb.
2013. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! nem én erőltetem h felhúzza magát,ölemben fekszik,és onnan mint a rugó már ülésben is van. az h kapaszkodik a rácsba tegnap vettem észre,úgy húzza magát,h most felülni akar-e vagy hasra fordulni igy ki tudja.. akkor lejjebb teszem nehogy baj legyen
2013. febr. 18. 09:19
 5/6 Jégtánc ***** válasza:
Tedd lejjebb az a biztos:)
2013. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fiam is 4,5 hós, pont ugyanezeket csinálja, és én is elgondolkoztam, hogy ideje lejjebb engedni a kiságyat. :)


Elsőnek gratulálok, egy ilyen egyszerű kérdésnél is megkaptad a kioktatást kedves kérdező. :D

2013. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!