Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vegyünk kiságyat?

Szerintetek vegyünk kiságyat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16hòs lesz mikor megszületik a tesò kiságyban alszik külön szobában ugy tervezzük hogy a teso is ugyanigy lesz csak nem tudjuk vegyünk e kiságyat neki vagy ink a nagynak egy ágyat
2012. dec. 17. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagynak vennék ágyat!Terhesség alatt meg lehet szépen szoktatni az ágyhoz,így nem lesz neki ismeretlen,hogy nem kiságyban alszik.
2012. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nagyobbnak vennék egy ágyat, még most, hogy hozzá tudjon szokni az új ágyhoz.
2012. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon rácsos párti vagyok, nálunk mindkét gyerek 2,5 éves koráig abban aludt.

Nem kellett altatni, nem kezdtek el szaladgálni alvás helyett, szuperül működött.

2012. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kisfiadtól függ szerintem. Ha "szereti" a rácsos ágyat, akkor egy olcsóbbat vennék a tesónak is. Szerintem bőven elég lesz a kicsihez kelni és akkor legalább nyugodtan alszik a nagyobb pici is. Ha úgy látod viszont, hogy érett egy másik ágyon való alvásra megpróbálhatod.

(én csak a kisfiamból tudok kiindulni.. 21 hónapos, de imádja a rácsos kiságyát, olyan jól be tudja magát vackolni, úgy alszik el ahogy kedve tartja, neki még ez nagyon tetszik. Úgyhogy ez alapján őt még nem is tudnánk ha akarnánk se másik ágyhoz szoktatni :) )

2012. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk 15 hónap a korkülönbség, sima leesésgátlós ágyat akartam a nagynak venni, de kifogtam egy kiságyat, ami kiállított darab volt 1050 ft volt, így megvettük azt, át lehet alakítani rács nélküli ággyá is.
2012. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
17 hónap van a gyerekeink között, félidős terhesen kapott a nagyobb egy leesésgátlós ágyat (felnőttméretű), nagyon örült, büszke volt hogy ő már "nagylányosban" alhat :) meg is szokta pikk-pakk, nem kapcsolta a tesóhoz a változást, nekünk jó volt ez így. Igaz, a rácsoságyat a kistesó sem használta sokáig, mert ő nagyon nagydarab baba volt és másfél évesen egyszerűen szűk lett neki, muszáj voltunk venni neki is egy leesésgátlós rendes ágyat.
2012. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy a nagy kapjon új ágyat, olyat, ami neki is tetszik. Szerintem válasszátok ki együtt, válasszatok együtt ágyneműt..., és így véletlenül sem fogja úgy érezni, hogy az új jövevény "túrta ki":).
2012. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a nagynak vennék ágyat. Nálunk 13 hónapos volt mikor hosszú leesésgátlóval ellátott ágyat csináltattunk neki. Soha nem futkozott ki belőle ,pedig okos, eleven gyerkőc, tehát nem a leteszem ott marad típus, de nem élt vissza a helyzettel :) .
2012. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!