Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez rossz lenne a...

Szerintetek ez rossz lenne a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok kisfiam 16hòs lesz amikor megszületik a tesò. Kisfiam koraszülött osztályon volt ezért nem tudtunk egy szobában lenni. A tesoval nagyon szeretnék egy szobában lenni ha megszületik de viszont nálunk a korházban nincs olyan, hogy leadni a babát igy látogatás is nehézkes mert a kicsit nem hagyhatom ott főleg ha nincs szobatárs aki vigyázna rá. De nem szeretném ha kisfiam ez miatt nem tudna bejönni hozzám. Nem tudom mit válasszak
2013. febr. 18. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd, nálunk a szülészetre 10 éven aluli gyerek be sem mehet. De persze el szokták nézni, ha mégis bemegy egy kisebb gyerek.

Amúgy nálunk be lehet vinni a babát a csecsemős nővérekhez, viszont nem egyszer volt úgy, hogy pont úgy jöttek, hogy nem tudtam kivinni a kicsit, így félrehúztam a függönyt és az ajtón kívülre léptem, így láttam a picit is az üvegen keresztül és a látogatóimmal is tudtam pár szót váltani. Nálatok nincs ilyenre lehetőség?

2013. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos azért is szolnak ha kitolom a kicsit az üvegajtohoz
2013. febr. 18. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp egy szobában lennék a picivel. Esetleg a látogatást időzíthetnék akkorra, mikor fürdetik a babákat, ha nem is lehet csak úgy betolni, addig el kell vinniük.

A nagyban tudatosul, hogy kórházban vagy, sokan be se viszik ilyenkor, kifejezetten rossz élmény is lehet nekik már a találkozás is (ill. hogy anya ott marad, ők meg nem). 3 napot simán kibír, apával és a nagyival biztos jól elmókáznak majd. A pici viszont igényli a közelségedet, nagyon, és különben sem lesz rá több alkalmad, hogy kettesben legyetek, hogy egy nap csak az övé legyen.

2013. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom legyél egy szobában a picivel. Ráadásul, nálunk mái napig családi történet, hogy apa bevitt anyáékhoz a kórházba mikor a hugom megszületett. Én már 4,5 éves voltam, de üvöltve sírtam hogy anya a tesómat hagyja ott és jöjjön haza, legyen velem, nem kell ő nekünk :D Pedig nem voltam egy hisztis gyerek. Szerintem is vagy megoldjátok valahogy a látogatást, vagy akkor 3 nap a nagy tesó nélkül.
2013. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nagyon aggódtam h 12 hós fiam ki fog akadni mikor elmegyek szülni. Hát nagyon magasról toljt rá pedig azelőtt soha egy (No, szép nagy szobám volt pici mellettem külön fürdő, olyan volt mint egy hotel kb stb-ingyen) szóval behozta anyám a picit megnézni a tesót, hát nem nagyon érdekelte, se én, se a baba. :) Kár volt aggódnom. Bárhogy is döntesz egyiknek sem lesz rossz, csak mi aggódjuk minidg túl
2013. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#soha egy napot sem voltunk külön
2013. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekunk kell a babat furdetni is
2013. febr. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!