Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom úgy a 2 hónapos...

Adhatom úgy a 2 hónapos kisfiamnak, hogy hajnalban a Gripe Watert (mert annak nagyon rossz ize van, de ha nagyon éhes, legalább tápszerbe keverve megeszi) napközben pedig espumizan, és az esti görcsökre elalvás előtt a papverines görcsoldó?

Figyelt kérdés
vagy ez igy már túl sok?
2011. jan. 6. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég sok nem fogjátok tudni melyik hatott.


A doki irt fel ennyi mindent?

2011. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Gripe Water tápszerbe keverve nem sokat ér. Annak az a lényege, hogy lenyeli, majd büfizik egy jó kaporszagút és máris kevesebb a levegő a pocijában.

Nem szereti? Annyira nincs rossz íze, az én kisfiam simán bevette. 2-3 hónaposan még nem "válogatósak".

Amúgy nekünk azt mondta a gyerekorvosunk, hogy ha többfélét használunk, azok gyengítik egymás hatását. Válassz egyet, majd pár hét múlva váltsatok!

2011. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a doki olyan okos hogy "rám bizta"!ők csak a súlyával problémáznak a védőnővel együtt,holott szerintem 2 hónaposan 3.96,és 2.80-al született.engem viszont a görcsei aggasztanak.mivel emiatt szinte kinlódva eszik,alszik!

A Gripe Watert meg másoktól is hallottam hogy tápszerbe keverve adják,de sztem azt elhagyom,marad az espumizan,meg este a papverin..?

2011. jan. 6. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!