Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fotelágy vagy relax szék?...

Fotelágy vagy relax szék? Melyik a kényelmesebb, praktikusabb?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam hogy veszek egy relax széket a szoptatáshoz.Viszont a fotelágyon is gondolkoztam már,mert ha sírós lesz a babám akkor egy szobában aludnék vele és az össze csukva alkalmas lehetne szoptatásra is...

Elég kicsi a szoba szóval mind a kettőt ha nem muszáj nem préselném be.

Szerintetek melyiket vegyem meg?Személyes tapasztalatoknak nagyon örülnék.

37 hetes kismama


2013. febr. 19. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem praktikusabb a relax szék, én azt vettem, mert egy szobában lesz velünk a baba. Nekünk francia ágyunk van, ami nekem szoptatáshoz kényelmetlen. Fotelágyban és a babával külön szobába alváson azért nem gondolkodnék, mert így kizárnám a férjem, ami neki nem esne jól, még akkor sem, ha éjjel egy párszor fel fog majd ébredni a baba miatt.
2013. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképp a fotelágy,jól gondolod,hogy lesz időszak amikor mellette alszol majd.A fiam most volt beteg és ott aludtam a szobájában egy matracon mert kb 10 percenként forgolódott,felébredt,hát most veszünk egy fotelágyat,mert kényelmesebb egy lépést tenni,mint átsétálni a mi hálónkból.A férjem 12 órát dolgozik,nem kizárás szerintem,ha nem ébred fel egymás utáni 8 éjjel,amikor beindul a fogzás stb.Magad mellé is tudod majd venni,amikor csak a közelségedre vágyik és nem szokik be a ti ágyatokba.Szóval eleinte én is furán néztem mikor hallottam,hogy valaki betesz egy ágyat a gyerekhez,de mostanra én is támogatom az ötletet.
2013. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát szerintem sem kizárás ha szerencsétlen férjem nem kell fel éjjel 50szer arra hogy járkálok ki-be,aztán elmegy dolgozni!

Nem nagy a lakás ezért saját szobát kapott,nem akarjuk hogy a mi szobánkba szokjon.

Szóval a fotel ágy nekem ezért most szimpibb mert azon alhatok normális(nem egy szivacson töröm ki a gerincem) és ha össze van csukva rá tudok ülni,csak fogalmam sincs hogy az elég kényelmes lenne-e a szoptatáshoz...???

2013. febr. 19. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy klasszikus kintaszékem volt a gyerekszobáan szoptatáshoz, ebben is jókat szunyókáltam:D, nagyon- nagyon kényelmes volt egyébként szoptatni:). Aztán az kikerült, mert ahogy nőtt a lányom nem volt kedvem mindig elvonulni a kisszobba, azóta a legkényelmesebb nekem(a fekvésen kívül) a relax- fotel.
2013. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!