Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem létezik csúszásgát...

Tényleg nem létezik csúszásgátlós zokni 20-as méret felett?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hónapos lányom, és ma szerettem volna neki vásárolni csúszásgátlós zoknit, mert azok amik vannak már kicsik neki. Itt nálunk a piacon van egy hölgy aki kimondottan babaruhákat árul. Nála akartam venni olyat, hogy 19-22-es méret, erre ő azt mondta már nem fogok ekkora méretben ilyen zoknit kapni neki sehol, mert nem csinálnak. MOndjuk az érdekes volt, hogy fiúsban meg találtam olyat akkora méretben, erre azt mondta hogy lányoknak nem csinálnak olyat! Tényleg nincs?
2013. febr. 19. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
az én lányomnak van 23-as csúszásgátlós zoknija. Tehát létezik.
2013. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jégtánc ***** válasza:
Miért ne létezne? Lehet hogy csak ott a piacon nem lehet kapni.
2013. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Múltkor 38-as méretben kaptam a páromtól csúszásgátlósat. :)

Amúgy lányomnak 24-es a lába, és bár ritkábban látok nagyobb méretben, de kaptam már az ő méretében is csúszásgátlósat.

2013. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem ikreim vannak, fiú-lány, 22-23-as a lábuk. Én egy itteni kis kínai boltban szoktam venni. Most télre pld térdzoknikat vettem, jó sokat. három van egy csomagban. A lány zoknik picit olcsóbbak voltak. Akkor nem értettem, miért. Aztán mikor hazavittem, kibontottam, akkor láttam, hogy a fiú zoknik csúszásgátlósak, a lány zoknik meg sima zoknik.

Pár napja vettem megint egy számmal nagyobbat mindkettőből és ugyanígy jártam.

Nem mondom, hogy nincs lányban csúszásgátlós, de én még tényleg nem találkoztam vele:-)

2013. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem anyosom poenbol vett 40-est, meg a masik unokajanak 30-ast, tuti letezik nagyobb, lehet csak azt akarta, hogy mindenkepp vegyel nala zoknit, ne menj el mashova
2013. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is csodálkoztam hogy nem lehet kapni. A hölgy nem azt mondta hogy csak nála nincs, hanem hogy sehol nem fogok ilyen zoknit kapni, mert nem létezik! Én is kételkedtem benne, mert úgy emlékeztem még felnőtt méretben is van ilyen.
2013. febr. 19. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:
27-es a fiam lába és neki is van, sőt az oviban tornaórára kérték, hogy abban tornázzanak, nem tudok olyanról aki nem tudott venni. :) Mi egyébként a Deichmannban vettük.
2013. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 36-os csúszásgátlós zoknim van. Saját. Lehet, hogy pont annál a néninél nincs, de létezik. Neki mondjuk az az érdeke, hogy nála vásárolj akár nem tapadósat is, gondolom ezért informált félre. De az is lehet, hogy nem volt szándékos.
2013. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem, rengeteg helyen lehet kapni.
2013. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sumergo ***** válasza:

A lányomnak pontosan ugyanilyen van, csak kisebb, ez itt 27-es!

[link]

Ez nagyon jó vastag, és olyan tapadós rajta a csúszásgátló, nem csak olyan sima, mint a többi zokniján. Tulajdonképpen benti cipő helyett használjuk, mert az egész lakás járólapos, nem valami meleg. De ebben mégsem cipőben van, jobb a lábának.

2013. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!