Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire biztos, hogy egy 10...

Mennyire biztos, hogy egy 10 hónapos anytejes baba nem azért kel fel éjjel cicizni, mert éhes?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha este eleget szopizott,és a teától vissza alszik,akkor biztos nem éhes.Ha viszont éhes,akkor este adj neki valamilyen komolyabb vacsit.Ebben a korban már nem elég neki csak az anyatej.
2009. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem éhes. Az én lányom 13 hónapos, még mindig szoptatom éjjel is, csak egy pár korty kell neki és alszik tovább. Próbáltam vízzel kínálni, hát ne tudd meg, hogy "megsértődött" rajta:) Maradt a tej, így nyugodtak az éjszakáink. A lányomnak a rágófogai jönnek, valószínűleg ez ébreszti fel.
2009. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már eddig szoptattad éjjel is akkor megszokásból ébred meg..Ha felsír adj neki cumisüvegbe vizet majd visszaalszik.. Elvileg ahogy Te sem úgy már egy 10 hónapos baba sem kel fel csak azért mert éhes.. Az Én lányom két hónapos kora óta alszik éjjel.. Néha felsírt, de csak nyöszörgött.. Aztán hogy nem kapkodtam fel rögtön rájött, az éjszaka alvásra van nem hamikálásra. Szerintem ez a titka..
2009. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem azért kel fel. Az én lányomnak is voltak napjai, amikor szinte semmit nem evett egész nap, mégis aludt egész éjjel. Ebben a korban már az ő gyomruk is pihen éjjel. Inkább tényleg a megszokás vagy a foga.
2009. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!