Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig kell a...

Hány hónapos korig kell a babák popsiját popsikrémmel is kenni? Amíg szoba tiszta nem lesz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Azt hiszem 3hónaposan nem kentem már egyik fenekét sem. Sajnos a fogzás ha kentem ha nem kicsípte a popsijukat, de az is 1-1hét. Ezen kívül sose volt baj a kis fenekekkel.

2 éves kislány(szoba és ágy tiszta) 3,5 éves kisfiú(szintén)

2013. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 11 hónapos és majdnem minden pellusozásnál kenem neki. Szerintem kell kenni. Soha nem volt gond fogzásnál sem. pedig 12db van neki.
2013. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
én is már jó régóta nem kenem, semmi baja. Ha jól emlékszem 6-8 hónapos kora óta.
2013. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos kora óta nem kenem,csak akkor a fenekét,amikor "kakát várok"
2013. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves a kislányom, és még minden pelusozásnál kenem neki. Szerencsére soha nem volt még csak piros sem neki.
2013. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első 2-3 hónapban kentem, aztán kimaradt néhány alkalommal, és semmi gond nem volt a popsijával. Amikor jön a foga vagy a kakis pelenkát nem tudom rögtön cserélni, akkor picit piroskás, rögtön kenem. Egyébként szép a bőre, nem igényel plusz kenegetést.
2013. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 éves kisfiam van, minden pelenkázásnál bekenem, és így is fogok tenni amíg szobatiszta nem lesz.
2013. febr. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos a fiam, már kb két hónapja csak akkor kenem, ha piros. Nagyjából két hetente.
2013. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden kakis pelus után kenem, ez addig lesz így, amíg szobatiszta nem lesz. A pisik után csak frezyderm folyékony hintőport használok, az is bőven elég.
2013. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!