Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyinek kell lennie egy...

Mennyinek kell lennie egy szoba hőmérsékletének, amiben nem fázunk meg?

Figyelt kérdés

Kislányom 3,5 hós őt féltem nagyon ,mert tegnap eléggé lehült a lakás 20 -21 fok volt!!

Van még egy 4,5 évesem őt nem féltem annyira mert ugye őt felöltöztetem ,de a kicsit meg ha nagyon beöltöztetem és átpelenkázom félek hogy akkor fázik meg!!

Mennyi a szoba normál hőmérséklete éjjel nappal???

Előre is nagyon köszönöm


2012. nov. 8. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon hideg a lakásunk. Csak akkor tudnám 21 fok fölé felfűteni, ha százezres gázszámlát csinálnék (60 nm)... Iszonyat így is mennyit kell fizetnünk.

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nálunk így max. 20-21 fok van mindig nappal, éjjel hűvösebb van! Akkor is ennyi volt, mikor lányom még kicsi volt.

Persze az esti fürdetéshez külön fűtöttünk elektromos fűtővel. De egy-egy átöltöztetésnél nem volt gond a 20-21 fok.

Most 2 éves múlt, köszöni jól van.

2012. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Két éves a kislányom. Nálunk sincs több nappal 20-21 foknál, éjszaka 18-20-nál.

Még sosem fázott meg.

2012. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanúgy volt ahogy az első válaszoló leírta.


Most panelben lakunk, most sincs 21 foknál több.

2012. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam ezen az eléggé lehűlt a lakáson.:)) Nálunk 19-20 fok van. Éjjel lemegy 18-ra. 13 hónapos a lányom, eddig egyszer volt beteg. Azt is tőlem kapta el.
2012. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ,én nem tudom de majdnem megfagyok !!

Mióta a másidik babánkat megszültem azóta vagyok ilyen fagyos.

De most meg is van tehát lehet azért is nem tudom!!

És ezáltal féltem a gyerekeimet ,gondolom érthető!!

2012. nov. 8. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
A piciknek elég a 20-21,fok,nálunk azért van melegebb,mert én nagyon fázós vagyok :)
2012. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en is fazos lettem es 20fokba fazom:)22.5fok van nalunk,es altalaban egy hosszu ujju bady es egy vallon gombolos plus nadragba van a pici,vagy rovid ujju bady es rudalozo,hosszu ujju,en meg rovid ujju,meg hosszu nadrag es pont jo igy.
2012. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig 21,5 fokra van állítva a cirkó, éjjel meg 20 fokra. Kislányom 9,5 hónapos.
2012. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!