Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok mennyit iszik?

Ti babátok mennyit iszik?

Figyelt kérdés

4 honapos babám nem iszik tulságosan sokat van hogy egesz nap 2-3 kortyot,van hogy 50ml-t.

Tapazeres egyebkent.

Nem iszik tul keveset?

Vizet,edeskömeny teat szoktam neki adni.

2x kapott eddig narancs-oszibarack direkt gyerekvteat abbol joval tobbet ivott viszont nem akaromchogy megszokja az edeset mert akkor nem fogja meginni a vizet



2013. febr. 19. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom soha nem itta a vizet! Teát is csak cukorral(igaz nagyon keveset rakok bele)! Mikor ilyen kicsi volt kb ennyit ivott ő is! Most 10 hónapos 3-3.5 decit iszik! Ha igényli ugyis megissza ami kell neki!
2013. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ma 5 hónapos és még szopizik idáig semmi mást nem kapott se vizet se teát se semmit , nekem azt mondták hogy inkább ne adjak mert annyival kevesebbet fog enni...
2013. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is tápszeres, nagyon sokat iszik. 4 hónaposan megvolt kb a 3-4 dl, ma már akár egy litert is megiszik, mondjuk nem nagyétkű mellé (ha nem kap inni sem eszik jobban).

8 és fél hónapos

2013. febr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 2-2.5 deci, attól függ, mit kap. Az édeskömény teát és almalevet imádja, ezekből akár többet is megiszik. Ha vizet kap, kicsit kevesebbet iszik.
2013. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!