Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hónapos múlt és...

Kisfiam 7 hónapos múlt és több, mint 2 hónapja szenvedünk, mikor bújik ki a foga?

Figyelt kérdés
Van köztetek, aki hasonló cipőben jár vagy járt a babájával? Normális, hogy ennyi ideig elhúzódik ez? Már lassan nem hiszek benne, hogy kibújnak valaha az első fogai szegénykémnek! Éjszaka nagyon gyakran kel és nyugtalanul is alszik. Írjatok! Köszi.
2013. febr. 20. 11:24
 1/4 anonim válasza:

Bár igaz nekem még nincs babóm, de nagyon sok gyerkőc van a közvetlen környezetemben és meg kel hogy nyugtssaak hogy itt is igaz a mondás: nem vagynk egyformák! Unoktesómnak p 1 ées krág nem vvolt egy foga sem, öcsém anno nagyon későn tant meg járni, én 4 éves koromban még mndg nem tudtam se hintázni se bicikizni (pótkerékkel)megtanulni. szóval szerintem ne aggódj ezen, ez teljesen normális ;)

L22

2013. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én babám 8,5 hónapos és már 4 fogacskán túl vagyunk, úh van tapasztalatom :)

azt nagyon csípte, amikor az ujjra húzható fogkefével dörgöltem az ínyét. a hűtős rágókát és a tanulófogkefét is szerette rágcsálni.

a dentinox is jó, attól max. 15 perc múlva bealudt (csak egy borsónyit kentem szét az ínyén).

és hagytam hogy rágcsálja az ujjamat - behajlítva, hogy még véletlenül se sértse fel a körmöm belül a száját. az ujjrágcsa nagyon jól megnyugtatta, sokszor be is aludt tőle :)

nekünk ezek váltak be, remélem tudtam segíteni!

2013. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam és nincs foga, tünetét nem igazán látom hogy akarna jönni. Észrevettem hogy duzzadt feér alul az ínye, de nem tudom hogy e miatt e. Már én is tűkön ülök hogy mikor bújik ki az első fogacska. És természetesen zavar, hogy így kérdezik: "még nincs foga?" mintha valami szörnyű dolog lenne... :)
2013. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi pont ugyanezt végig játszottuk.7 hónaposan bújt ki végül a fogacskája.Az utobbi hónapokban gyakran felkelt éjszakánként,erősen nyáladzott,tömött mindent a szájába,kipirosodott,kipattogzott a feneke.Az ínye nem volt bedagadva mikor kijött a foga.Most már nyugodtabban alszik.
2013. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!