Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici fiam 5 hónapos múlt. Ma...

Pici fiam 5 hónapos múlt. Ma este vettük észre a végbélnyílásánál apró pici pöttyöket. Ez lehet a fogzás tünete? Ugyanis két napja eléggé szenvedünk tőle. Alul is, meg fölül is meg van dagadva az ínye.

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem a fogzástól van.Nézd meg belü a szájában van e ilyen.
2009. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is volt 6 hónapos kora körül. A dokinénink azt mondta, hogy mikor kicseréltük a kakis pelusát utána valószinű nem mostunk kezet. Fontos az állandó kézmosás! Pár nap alatt megszünt de bőven kenjétek be NEOGRANORMON krémmel!
2009. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk kamillázást ajánlott a doki (bár mondta, hogy ha nem cseréltünk pelust vagy törlőkendőt, akkor valószínűleg a foga miatt, mert a sok nyál belekerül a kakiba, ami kicsípi, irritálja a bőrt). Minden tisztába tételkor kamillával áttöröltem a kis feneke lukát, utána vékonyan Sudocrem-mel bekentem, de tényleg vékonyan kell, hogy a bőre a krém alatt tudjon lélegezni. Kb. 1-másfél hét alatt rendbe jött. Ja, és sokat szellőztessétek, ne pelusozd át rögtön, hanem hagyd egy kicsit szabadon a fenekét.
2009. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A szájában nincs pötty, nem szájpenész lehet. Kamillára gondoltam én is, kenegetem ezerrel!
2009. márc. 9. 09:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy cseréltünk popsitörlőt! Akkor lehet az is belejátszik a dologba?
2009. márc. 9. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!