Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjem 2 hónapja külföldön...

Férjem 2 hónapja külföldön van,1 hónap múlva jön haza.10 hónapos kisfiúnk felismeri szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktatok telefonálni, vagy skypolni?

Lányom ennyi idös volt mikor 1 hóanpra mi utaztunk haza, de simán megismerte az apját. habár minden nap beszéltünk skypon.

Mindenképpen felfogja ismerni, de lehet 1-2 percet távolságot tart. Ilyenkor szerintem fontos, hogy apa ne menjen oda és rohanja le a gyereket, üljön le mellé, és kezdjen el játszani, majd a gyerek kb 1-2 perc után feloldótik és már minden a régi.

2013. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Családban volt hasonló. Apuka szeptemberben ment ki dolgozni és decemberben jött haza. Szeptemberben volt 8 hónapos a kicsi. Az elején sokat sírt apuka után, majd megszokta a helyzetet. Csak képeket tudtunk neki mutatni és a számítógépen "beszélgettek". Amikor hazajött apuka, akkor nem nagyon tudta, hogy most mi van. A képekre mutatott, hogy ott az apja, de élőben már nem akart vele kettesben maradni. Ez nem tartott mondjuk sokáig, pár hét alatt újra tudta, hogy Ő az apa. De az a pár hét elég rosszul esett apukának :-(
2013. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Skype,telefon,beszéljenek,vagyis beszéljen hozzá.

És mutogass neki fényképeket az apjáról,mesélj neki előtte,hogy dejó,hogy jön haza,mennyire hiányzik,stb.

2013. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog rá emlékezni, olyan lesz neki, mint egy idegen.
2013. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha telefonon beszélnek babócám inkább megenni akarja,minthogy gagyogjon apának.szoktam neki mutatni fényképeket,de én úgy érzem nem tudja mi van.Ha kimondom,hogy papa,mama akkor vigyorog,ha azt mondom apa,csak néz csodálkozva.Nagyon félek,hogy nem ismeri meg és rettentően fog fájni férjemnek és nekem is.Kb 5 napot marad itthon,utána megint 2-3 hónap távolét 1 évig még így lesz,sajnos.Máshogy nem tudnánk megélni,de ha lesz rá lehetőség mi is kimegyünk hozzá!
2013. febr. 20. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 hónapos volt amikor apa 1 hónapra külföldre ment, beszéltünk vele, skyp is megoldott volt és fényképet is sokat mutattam neki, de nem igazán tudta hova tenni, hogy apa miért van a képernyőn. amikor hazajött akkor nem akart odamenni hozzá, aztán feloldódott. Kb egy nap után minden a régi volt.
2013. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik anyuka ismerősöm meghalt, sajnos, kisfia 8 hónapos volt, mindig nézte az ajtót ha jött valaki. Nagyszülők kérdezték orvosoktól, hogy meddig fog emlékezni, meddig fogja hiányolni az anyját és azt mondták, hogy ilyen korban 2 hét és egy hónap között valahol elfelejti, és így is lett.
2013. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is kicsi még,ilyen korban még hamar felejtenek,nálunk nagyit nem látta egy hónapig,beteg volt,sírt amikor jött és egyből ölbe vette,mert elfelejtette,10 hós lesz
2013. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!