Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz az a 6hetes babanak ha...

Rossz az a 6hetes babanak ha 1heten 2szer 3szor elmegyunk meglatogatni valakit? Sok ez neki? Egy honap sok lesz neki hogy haza utazunk, vagy meg szokja par nap alatt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem gyereke válogatja, nálunk a lányom tök jól tűrte, abszolút nem zavarta akárhová vittük, mindenhol úgy viselkedett mintha otthon lenne.Fél évesen már meg is reptettük.Viszont a most 7 hónapos fiam még mindig inkább itthon szeret lenni leginkább.

Szerintem látni fogod a babádon, hogy viselkedik.Ha nyűgös, vegyél lejjebb a tempóból, de ha jól bírja, hát hajrá!

2008. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is kb. 6 hetes kora környékén elkezdtük hurcolni mindkét nagymamához, dédnagymamához pl. Egyelőre azért máshová nem. Ha 2-3 óra alatt végeztek akkor szerintem nyugodtan mehettek. A lényeg, hogy olyan helyen legyen, ahol tud aludni, ha elfárad. Mi az első ilyen nap jöttünk-mentünk egész délután nem tudott normálisan aludni, így estére már úgy beájult, hogy az esti kajáját sem ette meg. Hajnali fél 2-kor úgy ébresztettem, hogy azért egyen már. Na azóta azért arra figyelünk, hogy aludni tudjon, bárhol vagyunk is. 2 hós kislány anyukája.
2008. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amig a baba nem lesz 3 hónapos, akkor még nem zavarja, ha nem a saját, megszokott kis helyén alszik. Pont ezért javasolják, hogy 3 hónapos kora körül már ha megtehetik Anyáék, akkor külön szobában aludjon a pici.

Mi a fiammal 2 hónaposan elmentünk nyaralni és tök jól érezte magát.

A legjobbakat!

22 hetes kismami

2008. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat,sokat segitettetek!
2008. júl. 19. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!