Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kaptatok bármilyen termékmi...

Ti kaptatok bármilyen termékmintát? Ha igen honnan és hol igényeltétek?

Figyelt kérdés
A hipp nem ad! Máshonnan meg ahová írtam nem is válaszoltak! Ti kaptatok valahonnan?
2013. febr. 20. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Milumil ad.
2013. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen kórházi babacsomagi tájékoztatóban van egy Hipp-es "utalvány", azt be lehet váltani a Rossmann-okban! Én is most akadtam rá (mert most kezd témává válni nálunk a hozzátáplálás), és meg is kérdeztem Rossmannba is, beváltják! Ill. annak a szelvénynek a hátulját ha kitöltöd, akkor a különböző kostolóikból, stb. küldenek majd termékmintákat (a leírás alapján).
2013. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a liberónak ha írsz emailt, címet, pelusméretet,küldenek 2 db pelust.
2013. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt ilyen a kórházi csomagban és írtam nekik. Visszaírták,hogy már nem áll módukban küldeni ilyen kupont! Hát kössz!:)
2013. febr. 20. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Megszűnik a HIPP-es lehetőség sajnos!
2013. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hippes idén megszűnt, a készlet erejéig lehet beváltani,én már a 2.csomit nem is tudtam.Tejberizspépet ad a Milumil,aztán a felicitas könyvbe van a 6.hótól beváltható kupon.
2013. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na azt beváltottam és fel voltam háborodva! kb 3 szórólap meg 2 kis termékminta volt benne! Az előző kis könyvben nem ez volt beigérve! Megnéztem a neten ott már csak a felét reklámozták a kis könyvhöz képest! Én írtam is nekik,hogy fel vagyok háborodva akkor minek van reklámozva,hogy mi van benne! Még nem is válaszoltak!!
2013. febr. 20. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Milumil küld termékmintát és most 1 éves lett a fiam megint küldött és 500ft értékű kupont is,még a libero küld pelenkát.
2013. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!