Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen oldalakon regisztráltat...

Milyen oldalakon regisztráltatok, ahonnan rendszeresen kaptok terméket-termékmintát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

én a hippnek írtam e-mailt,hogy küldjenek kupont,amit a rossmanban lehet beváltani.az újabb kupon mindig a dobozban volt,összesen ötöt kaptam.info@hipp.hu

a milupától kértem termékmintát,de csak egyszer küldtek.én még a libero oldalon vagyok,ahova beküldöm a libero vonalkódokat,így kapok ajándékokat

2011. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisnita ***** válasza:

Nem rendszeres és nem kimondottan babás cuccok, de tudok több olyan oldalt is ahonnan ingyen lehet különböző cuccokat, termékmintákat rendelni. (van köztük babás is egy pár db)

Már kaptam somat mosogatógép tablettát, öblítőt, tejpépet, stb

[link]

[link]

2011. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

köszi

:)

2011. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen a felicitasnál lehetett regisztrálni, és akkor küldtek kupont, amit a kijelölt boltokban be lehetett váltani.

Hipp, milupa, ha regisztrálsz náluk küldenek termékmintát, kupont.

2011. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
!
2011. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!