Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszással kapcsolatos...

Babaúszással kapcsolatos tapasztalatok érdekelnek, kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
3 hónaposan a klóros, hideg víztől nem lesz baja?
2013. febr. 20. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
bnőm volt az 5 hónapos fiával babaúszáson és azt mondta, nagyon nem jött be nekik.. a gyerek is utálta, meg ő is, az oktató se volt jó. viszont, ha kötetlenül csak pancsiztak, azt szerette a kicsi. én is akarom vinni majd a fiamat, de egyelőre a nagykádban is fél. múltkor betettem magam mellé és rettegett. egy kicsit félek én is az uszodától, de főleg a füle miatt, sokan mondják, hogy begyulladhat a fülük a víztől
2013. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én a klórra vagyok kíváncsi,hogy szabad-e ezzel fertőtleníteni illetve milyen mértékben és a babák ezt hogy viselik?
2013. febr. 21. 08:25
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:

Babaúszás nem hideg vízben szokott lenni.

Mi úszás után le szoktuk zuhanyozni őket, sosem volt semmi bajuk, pedig az egyikük kifejezetten érzékeny bőrá.

Fülgyulladásról még nem is hallottam.

2013. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pár hete kérdeztem az orvosunkat.

Azt mondta nem ajánlja, mert az Ő bőrük még elég érzékeny ( a leg strammabb babáé is) . És a felszabaduló klórgáz akár légúti fertőzéseket is okozhat náluk. Nekem azt mondta h ráérek 1 éves kora körül vinni. Én megfogadom a tanácsát.

Nyáron persze a balatonba beleviszem.( most 5,5 hós)

2013. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!