Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez megint szeparációs szorongá...

Ez megint szeparációs szorongás lenne?

Figyelt kérdés
Babám 10 hónapos,8 hónaposan kezdődött ordított ahogy kiléptem a szobából,sírva jött utánam mindenhova.1 hónapig tartott utána 1 hónapig "nyugi volt" ,ha kimentem vagy jött utánam vagy nem,de nem sírt.Elvolt nélkülem,mint a befőtt.Pár napja ismét ordít,ha nem lát.Nem tudom mi történt?Kétségbe vagyok esve.Elrontottam valamit vagy ez szeparációs szorongás?
2013. febr. 20. 19:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán többet sír jóval,mint szokott.Biztos,hogy nem beteg.Eszik rendesen,nem lázas,nem köhög stb...
2013. febr. 20. 19:24
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
A szeparációs szorongás NEM azt jelenti, hogy te kellesz neki. Azt jelenti, hogy érvényesíteni akarja az akaratát. Mivel te vagy vele, tőled várja el, hogy azt csináld, amit ő akart. Ne törődj az ordításával ( ha nincs semmi baja), pár nap után abba fogja hagyni.
2013. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!