Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnycsatorna-átmosás tapaszta...

Könnycsatorna-átmosás tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mi volt a tünet ami miatt kellett? Hogy zajlott?

2013. febr. 21. 08:57
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Nem egészen 6 hónapos volt a lányom,könnyezett csipásodott egyik szeme.Bent voltunk a kórházban más miatt,és megnézte a gyermekszemész.Átmosták,pikk pakk.Meglepődni sem volt idő.2 perc alatt végeztek,talán még annyi sem volt.Bent voltam vele.Nem sírt a lányom egyáltalán.
2013. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anyács ***** válasza:
Nekünk már egész kicsi korától könnyezett a szeme, és volt, hogy be is gyulladt! Szemcseppek tömkelege, majd 0 javulás után átmosásra mentünk. 5ször voltunk, EGYSZER SEM tudták átmosni!Várakozó menetbe raktam magunkat, mert legközelebbi átmosás már az operáció lesz...Azóta eltelt lassan egy év, az egyik szeme megjavult, a másik néha könnyezik. A kötelező 1éves kori szemvizsgálaton azt mondták, várjunk két éves koráig, csak akkor vigyem hamarabb, ha nagyon csúnya lesz!
2013. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak a bal szeme volt folyton valadekos. 4 honaposan atmostak, azt mondta a doki siman atjarhato volt, nem leaz baj. Kaptunk szemcseppet es sokat kell masszirozni. 5 honaposan ujra elvittem mert a valadekozas elmult de helyette konnyezett. Megint atmostak es azt mondtak hogy tenyleg sokat masszirozzam mert atjarhato a konnycsatorna csak a valadektol kitagult neki es ott konnyen osszegyulik a trutyi.

Az atmosasnal sirt szegenykem de szerintem azert mert le kellett fogni. Ahogy abbahagyta a doki mar be is fejezte a sirast. Szerintem jobb tulleni rajta minthogy folyamatosan valadekos legyen a szeme.

2013. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik szeme mindig könnyezett és váladékozott,kapott kétszer szemcseppet, később előjött megint és a dokink mondta hogy vigyük el átmosatni,én utána olvastam és kérdeztem ezért nem vittem el ekkor 4-5 hónapos volt.Most 13 hós és semmi baj a szemével.
2013. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!