Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülés? Akinek Skoda...

Gyerekülés? Akinek Skoda Fábia/ill. kombija van, annak milyen gyerekülés fért be? Hallottam, hogy a Cibexek nem mindegyikbe férnek be. Sok autóban rövid hozzá a biztonsági öv. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 307-s peugeottom van és abba hátra a hordozót nem tudom bekötni, mert túl rövid az öv.

Viszont több gyerekülés is volt bekötve azokat mind betudtam kötni.


A férjemnek vw -je van és apukámnak is (touran, golf), és mindegyiknek igen hosszú öve van mindenhol. skoda is vw típusu autó, így szerintem annak is hoszzú öve lesz.

de ülj be hátra, kösd be magadat és ha még elöre jól megtudod húzni akkor elég nagy az öv.

nekem a paugeotnak olyan rövid az öve, hogy egy nagyon kövér ember tuti nem tudná magát bekötni benne.

2013. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Az autó áprilisban jön meg,de a gyerekülést már nem lehet halogatni. A hordozóba már bele sem lehet rakni :(
2013. febr. 8. 08:29
 3/8 Golan Trevize ***** válasza:

Skoda Fabia combink van.

2 db Cybex Pallas 2 fix van hátul.

Simán beférnek, az öv is gond nélkül átéri, és még hely is van kényelmesen becsatolni az övet.

2013. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3/3. Pont ilyen az egyik ülés amit kinéztünk. 5-en vagyunk. Egy ülés mellett a másik két fő is kényelmesen elfér? És a pajzsot bírják a gyerekek? A mi lányunk egy örökmozgó :)
2013. febr. 8. 09:04
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:

Mi csak négyen vagyunk, de ketten ilyen ülésben ülnek.

Hátul a két ülés közé maximum csak hátizsák vagy szatyor fér be. Hogy egy ülés mellé befér-e két személy, azt őszintén megmondom, nem tudom. De szerintem nem.

Ha érdekel, privátban tudok küldeni egy képet, hogy mekkorák az ülések az autóban.

A gyerekeim nekem is örökmozgók, de teljesen nyugodtan elvannak az ülésekben.

2013. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. A képet elfogadom,ha elküldöd. Nekünk is Fábia Kombi lesz. Nálunk még hátul egy 16 és egy 13 éves ülne.
2013. febr. 8. 09:35
 7/8 Golan Trevize ***** válasza:

Hát, ők szerintem már nem fognak kényelmesen elférni.

A képet elküldtem.

2013. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Megkaptam.
2013. febr. 8. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!