Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigantol kérdés?

Vigantol kérdés?

Figyelt kérdés
Anno 1 éves koráig kellett szedni e a kisfiamnak. most csak úgy véletlenül rákérdeztünk a gyerekorvosnál, hogy milyen vitamint ajánl (Marslakócskákat és Eurovit C-vitamin cseppeket kap a gyermek)a mostaniak mellett vagy helyett és meg volt lepődve, hogy Vigantolt már nem kap a gyermek. Ti adtok 1 éves koron túl is Vigantolt? Vagy mondták nektek, hogy adjatok??? Amúgy kisfiam most 21 hós
2013. febr. 21. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 6éves korig tervezem adni! A D vitamin a betegségek megelőzésében, immunerősítés céljából is nagyon hasznos! Iskola kezdés után pedig már csak a sima multivitamint fogom adni neki!
2013. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kapja/ta folyamatosan, most 2,5 éves
2013. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen ezt mond tudom én is, de amikor 1 éves kora környékén szóltunk, hogy Marslakócskákat adnánk neki, a doki nem mondta, hogy adjanak ezt is azt is. Azért vagyok most mérges, mert nem februárban kéne a fejemhez kapnom, most hogy véletlenül rákérdeztünk.
2013. febr. 21. 10:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta hogy 1 éves korig napi szinten kell kapnia, utána pedig ősztől tavaszig 3éves koráig.
2013. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lányomnak 3 éves koráig ajánlották (csak nyári időszakban nem kell szednie azt mondták, bár van, aki szerint akkor is kell).

2,5 éves a lányom, és adom neki még.

2013. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

Nyáron én sem adom, ezt elfelejtettem írni! :)

2013. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3 éves korig ajánlott adni, 1 éves kor után csak az őszi-téli szezonban. Én szeptembertől áprilisig adom a gyerekeimnek. Nekem mindig mondta a védőnő és az orvos is, hogy 3 éves korig adjam legalább, akkor is, ha más vitaminkészítményt adok mellette. Én Béres cseppet és C-vitamin cseppet adok mellé a gyerekeimnek (3 éves és 20 hónapos).
2013. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Roppant tájékozatlnnak tartom magam és őszíintén szólva mintha vki 10 kiló súlyt rakott voln rám....gondolnom kellett volna erre, bár haragszom az orvosra, mert a receptekből is láthatta volna, hogy nem szedjük és mondhatta volna, vagy mikor felhívtam eurovit kapcsán, hogy azt adhatjuk-e a másik vitamin mellett. Nem tudok visszamenni az időben sajnos és nagyon rosszul érzem magam, hogy magamtól miért is nem tudtam ezt...köszönöm a válaszaitokat!
2013. febr. 21. 11:28
 9/14 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért..
2013. febr. 21. 11:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyire ne hibáztasd magad, a Marslakócskákban is van D-vitamin gondolom. Megkérdezhetem milyen Marslakócskát adsz a kisfiadnak, mert én is kaptam ilyen gumisat, de arra az van írva, hogy 3 éves kora alatt nem adható.

Amit te adsz, az igen, mert a fiam áprilisban lesz 3 éves, én is vennék neki olyat, amit ehet.

2013. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!