Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 éve felbontott Vigantol...

1-2 éve felbontott Vigantol olajat adhatom a babámnak?

Figyelt kérdés

Nem járt le a dátum szerint! A nagylányomtól maradt majdnem egy egész üveggel, most találtam... A patikákban hetek óta nem lehet Vigantolt kapni, ezért szorulnánk rá...

Mit gondoltok?


2013. jan. 21. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
tudtommal felbontastol szamitva 6 hetig ajanlott adni, mert lebomlik benne a d vit. a gyarto max. 3 honapra szavatolja felbontastol, gyermekosztalyon 20 nap utan a z uveg kicsereleset javasoljak. szoval, a tietek nagyon regi, valoszinuleg nincs mar benne hatoanyag, ki kellene cserelni:(
2013. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor nem adom!
2013. jan. 21. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Én addig használtam amíg el nem fogyott :s és fél évig tuti elég volt egy üveg , talán még tovább is. Nekem senki nem mondott olyat hogy pár hétig jó csak.
2013. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nagyon új, amit az első írt. Én az 5 és fél hónapos lányomnak még mindig abból adok, amit 2 hetesen elkezdtünk. Most megnéztem a betegtájékoztatót és az van benne, hogy a lejárati időn túl nem használható és fénytől védve, 25 fok alatt kell tárolni. Ha egy gyógyszer felbontás után csak X ideig jó, akkor mindig beleírják. Ebben ilyen nincs. Ilyenkor a lejárati ideig használható, ha megfelelően volt tárolva.
2013. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vok. Én sem hallottam még ilyet, és most elolvastam, nem írja hogy felbontás után x időn belül használható csak. Decemberben volt egy éve hogy felbontottam.
2013. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan azért olaj formájú, hogy ne bomoljon el a lejárati időn belül. 5 év a szavatossági ideje bontatlanul, kibontva ez már nem jó, tehát ezt ne add oda, de ne azért, mert nincsen benne hatóanyag.
2013. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!