Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
9 hós kisfiam este belázasodott 37,8(0.5fok levonva)Kapott egy fél kúpot láza azóta nincs.Az orrát szívnom kell mert nagyon taknyos.A múltkor a taknyolással és kicsi köhögéssel elvittem,fenistil cseppet és ca ampullát írtak neki.A doki azt mondta ne vigyem máskor ilyen tünetekkel a sok influenzás közé.Szerintetek???
2013. febr. 21. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én akkor vinném, ha nem tudnám a lázát levinni... Ha egyből sikerült, akkor nem hiszem, hogy nagy baj van..
2013. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
Igaza van a dokinak,ha más gond nincs akkor nem kell vinni.Ha nem lázasodik be megint,nem fáj a torka,nem levert stb Felesleges elvinni a sok beteg közé
2013. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Három napig lehet lázas egy vírustól is. Szerintem a kicsidnek csak a nátha kezdődött egy emelkedett hővel. Szívd az orrát. Ha köhögni kezdene, vagy három napon túl láza lenne, esetleg fájlalja valamijét akkor természetesen orvos.
2013. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Első baba és volt egy műtéte már és tudom borzasztóan túl aggódom a dolgokat.Levertnek levert és sírós is most.
2013. febr. 21. 11:11
 5/8 Jégtánc ***** válasza:
Teljesen érthető,viszont tényleg nagyobb az esélye hogy ott kap el valamit amitől tényleg beteg lesz.
2013. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max ha nem múlik tényleg a levertség, esetleg a láza is újra felszökik, akkor hívd, ki hozzá a gyerekorvost... Akkor legalább nem fog a rendelőben összeszedni mindenfélét..
2013. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

37,8 fok még nem láz, csak hőemelkedés, nem kell, sőt sokak szerint nem is szabad csillapítani. 38,0 fok, de újabb ajánlások szerint 38,5 fölött kell lázat csillapítani.

Egy kis náthával szerintem sem kell orvoshoz vinn.

2013. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma reggel hogy ébredt? Volt hőemelkedése vagy láza? Érdemes C-vitamin cseppet adni neki ilyen időben. Nálunk bevált, azóta nem volt beteg amióta adom neki. Orvoshoz én sem vinném el, ha gáz van, akkor inkább kihívnám.
2013. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!