Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik sport babakocsi a...

Melyik sport babakocsi a legjobb ami nem olyan drága? és vízszintesig dönthető?

Figyelt kérdés
kisfiam 19 hónapos.vettem neki egy babakocsit ami még garanciás is de nem vagyok vele megelégedve.igazából netről rendeltem és nem láttam előtte élőbe.olyan babakocsi érdekelne ami vízszintesig dönthető.az mindegy hogy lapra vagy esernyőre csukható.légyszi segítsetek és mondjátok el a véleményeteket a sportbabakocsitokról

#dfhdfhdf
2013. febr. 21. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen van.tökéletes.olcsó és tényleg jó. előtte 100ezer ft babakocsink volt de nem volt jó :(

nem mindíg a drága a jó.

2013. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen vagy és nagyon szeretem,sőt a fiam is,árban jó,strapabíró,könnyen tisztítható,szép,esernyőre csukható,dönthető de nem vízszintesig

[link]

2013. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat.kedves első.ez teljesen vízszintesig dönthető?
2013. febr. 21. 13:17
 4/5 anonim válasza:

Szia!


A magam részéről a Ferrari esernyőre csukható babakocsit ajánlanám. Használtan már 14 körül megvásárolható. Nem akad el sehova, simán alszik benne a gyerek, 7,5 kg, így emelni sem nehéz.

2013. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] kedves utolsó válaszoló.ez a fajta van neked?
2013. márc. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!