Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb terepes...

Melyik a legjobb terepes babakocsi, ami 5 gyereket kiszolgál?

Figyelt kérdés

Na nem egyszerre, hanem egymás után.

Földes utca, törött egynyomos járda, a lengyel babakocsik nem bírják. Ár nem számít, tapasztalatokat írjatok, akik hasonló helyen jártok babakocsival. A 3 kerekűek kizárva.


2012. márc. 13. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

:D Azt nem tudom 5 gyereket kiszolgálna-e, mert egy van:)

, de Coletto Austin 4-el maximálisan elégedett vagyok. Minden terepen könnyen irányítható.

Betonon, kavicsos járdán, sáros földön, havon, jeges-rögös úton, almásban, mindehol elmegyek vele :)

Már minden évszakban használtuk, de az első gyerekkel:)

2012. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem wampol roadster van. egy dömper. szerintem mindent kibír, bár még csak a 3. gyereket szolgálja.
2012. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bébé Confort Trophy Avenue babakcsink van, családban örököltük, 3. gyereket fogja szolgálni hamarosan, 2007-ben vették, akkor az év babakocsija volt. Kutya baja 2012-ben sem, pedig a másik szülők és mi is rengeteget használtuk/használjuk.
2012. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ennek egy régebbi változata van, használtan vettem 20 ezerért kifogástalan, újszerű állapotban.

Ott 2 gyerek használta, mi voltunk a 3-ak, simán kibír még pár gyereket. Sehol semmi baja, hihetetlen erős, stabil járgány, pedig az első másfél évben rengeteget nyúztuk. Mi is vidéken lakunk, ez az itthoni babakocsink, ezzel jártunk a boltba is, alul jól megpakolva mindent elbír.

Én egy nagy hajónak hívom, úgy ring a hepe-hupákon mint egy hajó:)

Egyetlen "hibája", hogy a kupoláját kiszívta a nap a sok használattól, de már ez is nálunk történt. Minden nap ebben aludt kint a teraszon ebéd után a lányom még másfél évesen is.

Szívből ajánlom, ezzel nem lőhetsz mellé.

2012. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen babakocsink van:

[link]


Elég húzós az ára, de szerintem egy álom, én imádom. Bírja a nehéz terepet is (földút, homok), betonon meg szinte magától gurul! :) Hát hogy 5 gyereket kiszolgál-e az gondolom az igényebevételtől függ, de hogy nem egy gyerekre tervezték az tuti, mert nagyon masszív, könnyen kezelhető.

2012. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi most olvastam végig a magyarázatod (közben manóm elvonta a figyelmem) és látom hogy 3 kerekű babakocsi kizárva... Akkor a mi babakocsink téged biztos nem érdekel!
2012. márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4. válaszolónak: ugyanezt néztem ki a 200 e alulaiak közül :) Csak vékonynak találtam a vázat. Nem nyetlik oldalra?

Nem tudom, hogy a Bébécar babakocsik (Stylo At), megérik-e az árukat, mert kép alapján még az tűnt a legmasszívabbnak.

2012. márc. 13. 09:52
 8/15 A kérdező kommentje:
A mostani lengyel kocsink hasonlít a Wampol-hoz, de a mienk húz oldalra, nehéz egy kézzel irányítani, még két kézzel is megfájdul az egyik csuklóm. Wampol-nál, meg a többinél amit ajánlottatok, ez kizárt?
2012. márc. 13. 09:59
 9/15 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Nem csuklik oldalra, én nem érzem, hogy vékony lenne a váza, bár a mai modernebbeknek valóban vastagabb. Szerintem az csak design. Egyszóval stabil.

Viszont ezt sem lehet könnyen egy kézzel irányítani, mert az első kerekei is fixek,ha kanyarodni akarsz, de csak ívesen, akkor elég az egyik oldalra ránehezedni és a kocsi elkezd húzni abba az irányba. Ha viszont élesebb kanyar akarsz bevenni, akkor bizony rá kell feküdni, felemelni a kocsi elejét és úgy lehet csak fordulni. Én jó erőben vagyok, nekem ez nem gond, meg mi sokat sétáltunk egyenesen, de ha kacsázni kellett volna, lehet, hogy hamar elfáradtam volna. A kocsi kb 15 kiló + a baba súlya, hát nem könnyű.

2012. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: az ajánlott babakocsik sport részéhez van végzáró elem? A férjem ragaszkodik ehhez. Ez annyi, hogy a sportrészhez a lába felől fel lehet tenni egy U-alakú elemet, így nem lukas a vége, olyan zárt, mint a mózes. Ennek igazából teljesen fektetett helyzetben van jelentősége. Na, ez volt a lengyel babakocsinál, és szerettük, de a magasabb kategóriásoknál nem látom.
2012. márc. 13. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!