Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az itthon készített bébiételt...

Az itthon készített bébiételt le lehet fagyasztani? Esetleg a krémtúrót? Ti meddig szoktátok így tárolni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
semeddig.mindig frisset kap.krémtúró filléres dolog,inkább megveszem neki mindig frissen.
2013. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltam de undorító mikor kiolvad. Én magunknak sem szoktam a kész kajákat lefagyasztani mert nem bírom megenni. Az anyatejet se fagyasztgattam soha mert arról is azt olvastam hogy itthon lehetetlen olyan sterilen eltenni hogy utána fogyasztható legyen.
2013. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem fagyasztom,undoritó lesz az állaga,egyszer próbáltam.Krémtúrót alapból hülyeség fagyasztani,túró folyékony lesz kiengedve.
2013. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig én sem fagyasztottam csak már 5 étkezéshez ötletem sincs mit csináljak,hogy változatos legyen!
2013. febr. 21. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Házilag készült bébiételt rendszeresen fagyasztok le, túrót még nem próbáltam. Fagyasztva elég sokáig eláll, kb. 1 évig.
2013. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kiki01 ***** válasza:
Én is rendszeresen lefagyasztom, a bébiételnek frissen is undorító az állaga, nem változtat rajta semmit a fagyasztás. Napi 5-szöri babakaja főzés nem tudom kinek fér bele az idejébe:)
2013. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendszeresen fagyasztom a babámnak a kaját. Mikor kiolvasztom és felmelegítem, ugyanolyan lesz kb. az állaga mint mikor eltettem és az íze sem változik. A husit kölön fagyasztom pépesítve jégkockatartóban. Általában 2-3 hétig fagyasztom a kajáit, mert folyamatosan cserélem. Túrót magunknak már fagyasztottam, azzal semmi gond nem volt, de babának krémtúrót mindig frissen kotyvasztom össze(joghurt+túró), eltéve fagyasztóba nem tudom milyen lehet.
2013. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak kipróbálom mert elég sok idő ennyiszer frisset készíteni! Van mikor ő sem bírja! Köszi
2013. febr. 21. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:

De miért kellene ötször eg nap frissen késziteni?

Reggel megpárolom a zöldségeket,mwgfőzöm a húst (vagy a mi kajánkól veszek ki főtthúst),hűtőbe vele és csak összeturmixolni kell.

Tejpépet frissen csinálni 3 perc,krémtúrót szintén csak összekavarni kell.

2013. febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En eddig csak sutotokot fagyasztottan sutes utan, pepesitve. Tapasztalatbol mondom: Ugyanolyan ize volt, mint amikor eltettem. Isteni finom, semmit sem valtozott.
2014. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!