Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fog megtanulni kúszni,...

Hogyan fog megtanulni kúszni, ha nem szeret hason lenni?

Figyelt kérdés
Pici korában nagyon hasfájós volt,és nagyon sokat volt hason,volt hogy egész éjszakát úgy aludt át,de aztán valami változott,mert most egyáltalán nem hajlandó hason lenni.néhányszor meg fordult,de aztán sírni kezdett,és visz(vagy magától),de meg kellett fordítani.Pár percig elvan,de aztán nagyon sír főleg,ha elkezd kapálódzni,és rájön,hogy nem halad előre.Próbáltam tanítani,de a lábait befeszíti és a levegőben lógnak.Most 6 hónapos és már kéne próbálkoznia,de nem akarja még a tornáztatást sem tűri.Mit tegyek?
2013. febr. 21. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meg fogja csinálni, csak kicsit később mint az, amelyik szeret hason lenni.
2013. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen.HElyedben elvinném egy dévényes tornászhoz,lehet az izomzatával van gond,könnyen orvosolják néhány alkalom gyógytornával.Ha jól értem nem fordul hasról hátra?Mert nálunk a 6 hónapos kontrollon kérdezték hogy:"Ugye mindkét irányba fordul!"Lehet kúszni nem is fog,az én kisfiam 7 hónaposan egyből mászott,kiült.Kúszás kimaradt....Hogyan tanítod egyébként?
2013. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jo csak ezzel az a baj,hogy nem szeret feküdni sem ezért vagy ölben(hasfájás miatt),félig ülve pár percet van el,a nap többi részét ölben,és elég nehéz már cipelni:(
2013. febr. 21. 15:32
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

6 hónaposan még nem kell dévénytornára rohangálni emiatt!!!

ne essünk már túlzásba!

Minden baba másképp fejlődik!

Azért ölben nem kéne mindig lennie, mert akkor esélye sincs próbálkozni!

Feküdj le mellé a földre, tereld el a figyelmét valamivel, amit szeret!

2013. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hasra fordítom,és óvatosan behajlítom a lábát,és hagyom,hogy kirúgja magát,és közben az ellentétes kezét tolom előre.Az a helyzet,hogy a dévényi tornáról hallottam(Vagyis olvastam),de én külföldön élek és nálunk ilyen nincs.Egyébként ha hasra fordítom a behajlított térdemen a fenekét felnyomja,és a lábával megy előre.Szerintem a karjai gyengék,mert még kisem bírja nyomni magát egyenes karral.
2013. febr. 21. 15:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb,ha erőlteted!6 hónaposan még nincs semmiről lemaradva,ilyet egyáltalán nem kéne csinálni,hogy így ösztönzöd a kúszásra.Vannak ösztönzésre való játékok,én inkább azzal indítanám be.De tedd hasra,és adj neki valami játékot,amit szeret,feküdj le mellé,és beszélgess vele,kapcsold be pár percre a TV-t,hátha az leköti-nem azt mondtam,hogy nézesd vele,hanem mondjuk hason van,és a zajra odakapja a fejét.-
2013. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen ezen is túl vagyok.Mint írom ezzel is csak percekig van el max 10 perc:(
2013. febr. 21. 15:45
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg hagyjad már szerencsétlent!

9 hónaposan kell kúszniuk!

Mért erőlteted?

2013. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Jégtánc ***** válasza:
Magától fog majd megtanulni,ha itt lesz az ideje.
2013. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

9. hónap a kúszásé?hát ezt nem tudom hol hazudták,de aki a 9.hónapban kezd el kúszni,na tutira azt dobják ki legelőször a kidobós játékban az iskolában.6.-7 hónap,8-9 hónap mászás-felülés.4.-5 hónap átfordulás.cikk végén le van írva minden.

[link]

2013. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!