Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan sport...

Ajánlanátok olyan sport babakocsit, amelyik mindkét irányból tolható, dönthető a háttámlája és nem túl drága?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugy tudom azt nem sport babakocsinak hivják aminek átforditható a tolókarja.
2013. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Cam Pretty Cross ilyen, de elég drága.
2013. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de ez se kimondottan sport,hanem multifunkciós,abból meg rengeteg van,azért irtam mert a kérdező a sportot kérdezte.

számomra a sportbabakocsi az a futkosós egyszerü babakocsit jelenti.

2013. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

DHS Baby újonnan kb. 23000.-

pl. csepel bababolt.

szerintem mindent tud, ami nekem kellett, semmi extra, én használtan vettem, hosszútávon nem tudom milyen, eddig bevált. van hozzá, pelustáska, esernyővédő, lábzsák.

viszont a kerekeibe rendszerint belerúgunk, a karfát kell/lehet állítgatni a magasságát. két irányból tolható, és újszülött kortól használható. nagyon kényelmesnek tűnik.

2013. febr. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, bocs, ez nem kimondottan sportbabakocsi. viszont azzá tehető. :) majd később..
2013. febr. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!