Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos kislányom arca...

2hónapos kislányom arca tiszta vörös foltos mert ki van száradva. Mivel lehetne kenni, h helyre jöjjön?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyógyszertárba lehet kapni babatestápolót, én azzal kentem, mert eleinte nálunk is probléma volt ez, csak az egész testén.
2009. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
BABE testápoló az nagyon jó és ajánlom a fürdetőjét is, de mutasd meg gyermeko. biztos ami biztos.
2009. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi.A Babe testápolót megvettem,de az arcát nem merem vele kenni-mert láttam h van külön arckrémük is-de amit én vettem az testápoló.

Egyszer v 2-szer kentem vele,de nem használt,sőt mintha pirosabb lett volna tőle:(

2009. szept. 9. 11:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Nehogy testápolót kenj az arcára!!!!

Gabi lanolinos babakrém.

2009. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy egy csepp babaolaj.
2009. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a dokinéni a gyógyszertári popsikrémet ajánlotta erre az esetre. Nekünk tökéletesen bevált.
2009. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi a baj a baba testápolóval?
2009. szept. 9. 11:38
 8/11 anonim ***** válasza:

A testápolóval az a baj, hogy (felnőttekre is igaz!)

a jó minőséget használhatod kevésbé érzékeny helyre, de fordítva nem.

Arckrémmel kenheted a gyerek fenekét, de popsikrémmel az arcát nem.

A saját krémeiddel ugyan ez!

Én így tudom.

2009. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fiamnak nagyon enyhe ekcémája van,mivel tudom mitől viszket neki,azt kiküszöböltük,így csak száraz,érdes foltok vannak pár helyen a testén.Az orvosunk szokott írni neki egy zsíros,hidratáló kenőcsöt-gyógyszertárban keverik-,azzal nagyon szépen karbantartható.A gyerekorvostól kérjél rá gyógyszertári krémet,mert abban biztosan nincs olyan anyag ami esetleg allergiás reakciót válthat ki.
2009. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi Gabi babaolajat használunk az arcára.
2009. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!