Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a HIPP 8 hónapos...

Mi van a HIPP 8 hónapos mintacsomagban, amit a Rossmann-ban lehet kiváltani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
2db bébiétel egy gyümi és egy brokkolis nyúlhús.ennyi ja és köv.kupon már nincs benne!kíváncsi vagyok te mit kapsz!sokan irnak pólót,kanalat,előkét hát ebbe nem volt
2013. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az enyémben is 2db nagy üveg hippes bébiétel volt semmi máa, de én nagyon örültem neki, mert ezek jó drágák, amúgy soha nem veszem ezt a márkát.
2013. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
honnan lehet ilyen mintacsomagokat szerezni?
2013. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsö válaszoló vagyok én is örülök persze!a kisfiammal én kimaradtam ezekből a csomagokból!ja és a kórházban adják a felicitas csomagban van egy kupon!
2013. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha nem kaptál írhatsz nekik és küldenek

info@felicitas.hu

2013. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megszuntek a Hipp csomagok mar a tavalyi evvegen.

Hiaba kerte, nem kuldenek.

2013. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én most váltottam ki.

azt írták a felicitastól, hogy elfogytak ezek a kis könyveik, de márciusban újra lesz, lehet igényelni

2013. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Hipp megszűnt,csak a boltokban lévő készlet erejéig lehet kiváltani a kuponnal,de kupont már nem adnak és ez fent van a hipp honlapján is.A 8 hós csomagban bébiétel, póló és tápszer minta volt.
2013. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem a 4 hónapos ba volt a póló a tápszerminta kiskanál almalé almapüré. A 8 hónaposba egy üveg gyümipüré alma öszibarack rizssel és nyúlhus zöldbabbal ami 12 hónapos kortol adható
2013. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!