Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hány hónapos korban...

Nektek hány hónapos korban sikerült kiváltani az első étkezést? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos korában, kb. egy hét alatt
2013. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert a fiam 7 hós múlt és még nem eszik meg egy akkora adagot amivel ki lehetne váltani egy étkezést!mindig kér még utána tejet!
2013. febr. 14. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes akkor az nem gáz csak minél több félét adjál már neki enni!
2013. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen anyatejes!már rengeteg mindent kap!alma,barack,sütőtök,répa,krumpli,banán,körte,paradicsomos krumpli!ja meg csikre husi!
2013. febr. 14. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 4 hósan kezdtem a hozzátáplálást, majdnem 5 hónapos volt mire kiváltottam az ebédjét. Utána nagyon szépen elvan, csak inni adok neki mert az kell.


Mennyi pépet eszik egyébként? Csinálj neki többet ha éhes marad.

2013. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megeszik egy egész üveg bébikaját!ha én csinálom akkor majdnem egy aventes tároló poharast megeszik!de nem mindig!van amikor elég neki de mostanában nem
2013. febr. 14. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!