Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a 3, illetve a...

Mi a különbség a 3, illetve a 4 funkciós babakocsik közt? Mi az a plusz 1 funkció?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A 3 funkciós az,amikor nincs hozzá hordozó,a 4 funkcióshoz van hordozó is. Mi 4 funkciósat vettünk Espiro Vector Air-t, babakocsiváz,hordozó,sportrész és mózeskosár van hozzá.
2013. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, mert nekünk 3 funkciós van és van hozzá hordozó. Első, akkor mi a 2 funkciós?
2013. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Akkor lehet,hogy mózeskosár nincs hozzá...

Kedves 2. tévedni emberi dolog,nem? Te nem szoktál?

2013. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tévedsz. Fogalmam sincs róla, hogy mi a 4 funkciós. Eddig azt hittem az enyém 3 funkciós (mózes, hordozó, sportrész), de tegnap utánaolvastam és ez így elvileg 4 funkciós. Úgyhogy passz. 2. voltam
2013. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! A negyedik funkció maga a babakocsi váza,úgyhogy ami nekünk van az 4 funkciós :-)

Első voltam

2013. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De ez így olyan hülyeség, nem? Szerintem csak azért találták ki ezt a 4 funkciót, hogy drágábban el lehessen adni a babakocasit, mert jól hangzik, hogy 4 funkciós. Közben semmire nem jó a váz a többi feltét nélkül...

2. voltam:)

2013. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!