Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól eszik babátok falatká...

Mikortól eszik babátok falatkákat, és hogy vettétek rá? Többi lent.

Figyelt kérdés
10 és fél hós a lányomnak hiába csinálok falatkákat, mind a földön végzi, mint ha nem mutatna érdeklődést irányukban:) Próbáltam üresen, kencével, semmi...Más szilárdat pl.piskóta szívesen fogyaszt...Nálatok, hogy működik ez?
2013. febr. 22. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 9.5 hósan adtam neki kenyeret vagy zsömlének a belsejét utána sajt szalámi ilyesmi! Az enyémből kért mikor eszem azóta mindig kér belőle!
2013. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos korában adtam a fiamnak először falatkákat, először fintorgott, aztán már tátogott érte. Most 8,5 hónapos, simán megeszi a falatkákat, de hozzá kell tenni, hogy soha semmi problémánk nem volt az evéssel, nagyon jó étvágyú gyerek.
2013. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt amikor először tésztát adtam neki darabosan.Megette:) Azóta így kap mindent.Kenyeret zsemlét imádja.Bár az én gyerkőcöm is nagyon jó étvágyú.Mindent megeszik.Próbálgasd ne add fel.Szokatlan még neki szerintem.:)
2013. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. 10 hós korától eszik falatkákat. Nem kellett rávennem, csak ráraktam egy tányérra a kenyér belseje falatokat, sajt falatokat és szépen eszegette.

Hagyd egy kicsit, aztán pár nap múlva próbálgasd, hátha már érdekelni fogja :-)

2013. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam érdekes. Mert 8 hónaposan ette a falatkákat, most 11 hónapos és mintha sosem evett volna ilyet. A kenyér féleségeket nem hajlandó megenni. Szedi ki a szájábol. Pedig minden áldott nap próbálkozom vele.
2013. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!