Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szagzáró peluskukára érdemes...

Szagzáró peluskukára érdemes beruházni?

Figyelt kérdés

Minden pelust külön bezacskózok, jól bekötöm, de még így is borzalmas büdi tud lenni.

A szagzáró kukába nagyon drága az utántöltő?

Esetleg van valami fajta ami nektek bevált?

Köszi a válaszokat!


2013. febr. 22. 13:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Angel Care-es szagzárós pelustartónk van. Én nagyon szeretem, praktikus és abszolút nincs szaga. Ha még a szag sem jön ki belőle, kétlem, hogy higiéniai szempontból bármi gond lenne vele. A Brendonban 3 db utántöltő 4500ft bele, 1 db kb 3 hétig elég nekünk. Szóval drágának sem tartom.
2013. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ilyet vettünk. Nem szagzárós hivatalosan, de büdös még nem volt tőle a szobában. Kb. 2 nap alatt telik meg,sima szemeteszacskó van benne. A kakis pelust sem zacskózom külön.

2013. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nekem külön pelusos kukám van, sima kukazsákkal. nem zacskózom be a pelusokat, de naponta ürítem. nem vészes a szaga
2013. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok. minden pelenkát összegörgetek és bezárom a ragasztójával, hogy ne jöjjön ki belőle a tartalma :)
2013. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a sok választ mindenkinek. Régebben én sem gondoltam, hogy szükség lehet rá, de ahogy idősödik a kisfiam és többfélét eszik, annál rosszabb a helyzet.
2013. febr. 22. 16:14
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekünk egy sima, fedeles szemetesünk van. Kinyitás után kb 2 percig érezni minimális büdösséget, semmi többet. 40 l-es sima szemeteszsákkal használjuk, kb. 3 naponta van ürítve. 500 Ft körül vettem háztartási boltban.

(Én is úgy összegörgetem a pelust, de szerintem mindenki, nem?)

2013. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Először nekünk is egy 40 literes pedálos szemetes volt bent, de tök büdi volt. Pedig én is összegörgetem, összeragasztom, bezacskózom, de mégis érezni abban a szobában.
2013. febr. 22. 19:48
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem a fiamnál volt bent kis kuka a pelenkázó mellett, abba dobáltuk, nem panaszkodott senki, hogy büdi lett volna, talán még zacsiba sem tettük, hanem ürítettük naponta.

Később ez kikerült a wc-be, na akkor már azért éreztem szagokat...

Utána találtam tescos pelenkazacsikat, aminek tök jó illata van, és belefér vagy 3-4 pelus is. Néha azt használtam, meg a táskámban van inkább, ha valahol kellene cserélni, abba rakom a használtat. De ez sem anyagilag nem jó, sem nem túl környezetbarát.

Most a lányomnál a nagykukába dobáljuk, azt amúgy is ürítjük naponta, szóval nem halmozódik....

Szerintem felesleges, nekünk lett volna rávaló, sőt, annyi mindenre dobjuk ki feleslegesen a pénzt, de ilyet nem vettünk.

2013. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt de nem használtam egy napot sem. Eleinte napi 6-8 kakis pelus volt ,azzal hamar megtelt volna. Utána napi 1-2 azzal gyorsan kiszaladok és ledobom a szemétledobón vagy beleteszem egy zacsiba úgy a benti kukába az meg minden este ürítve van. Szerintem nagyon drága az utántöltő, ha napi 1-2 kakis pelus van azzal érdemesebb kiszaladni és kidobni a szemetesbe. Amit megspórolsz pénzt ezzel azon meg vehetsz a gyereknek játékot vagy valamit :)
2013. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!