Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óvodai kérdés: minden gyereket...

Óvodai kérdés: minden gyereket, aki betölti a 3 éves kort, kötelező felvenni a oviba? Mikor kell a jelentkezést beadni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,csak azt kötelező felvenni,aki halmozottan hátrányos helyzetű.Normál esetben az iskola előtti évet-tehát ált 5 éves kortól-kötelező az oviban tölteni.
2009. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, ahogy az első válaszoló írta. Csak az iskolakezdést megelőző év kötelező.
2009. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

a gyerekek nem a betöltött 3.év után,hanem az azt követő szept.ben mennek óvodába.kivétel,ha előfelvételis.a körzeti óvoda köteles felvenni a gyerkőcöt.ill,ha te csak később vinnéd-akkor csak a nagycsoport kötelező-az isk.előkészités miatt.kritérium azonban a szobatisztaság-ill.a viszonylagos önálló evés.jelentkezés nyáron van-de már hónapokkal előbb ki szokták irni-és szülői is szokott lenni

üdv egy óvónéni

2009. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!!!
2009. szept. 9. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom ahogy a többiek,5 éves a kötelező.Barátnőm lányát is várólistára tették,mert van egy 1 éves huga...
2009. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!