Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipő vásárlás. Milyenek...

Első cipő vásárlás. Milyenek vannak és melyik a jó?

Figyelt kérdés
10 hósak vagyunk.rohamosan fejlődik.már-már lépeget és tavasszal megvenném neki az első cipőjét.olyat szeretnék ami tartja a kis bokáját de vagány is legyen.szerintetek hol érdemes venni.hallottam hogy van elefanten vagy superfit.
2013. febr. 23. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk falcon volt az első. Én ajánlani tudom.
2013. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.és a falcont hol lehet megvenni?
2013. febr. 23. 13:51
 3/6 A kérdező kommentje:
vagy d.d step-et? a net nem írja konkrétan.
2013. febr. 23. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én Kisfiam 11 hónapos, és szépen megy már, 10 hónaposan kezdett el járni. Én sem vettem még cipőt, és megkérdeztem a védőnőt erről. Azt mondta, hogy először is ő azt tanácsolja, hogy vigyem vissza ortopédiára ellenőrzésre. (Ugye amikor kicsi korában voltunk csípőszűrésen, akkor nekünk azt mondta a doki, hogy amikor stabilan megy, akkor kell majd újra menni.) Szóval majd a doki megmondja, hogy mi legyen, mert nekem fel sem tűnt, de kicsit befelé áll a lába járás közben, lehet hogy valami speciális cipő kell, ami megemeli a lábát és korrigálja a járását.

Egyébként azt mondta a védőnő, hogy mindenképpen valami jó minőségi cipő kell, ami tartja a kis bokáját és a talpára kell még odafigyelni. Azt mondta, régen a Siesta cipők voltak tökéletesek. Megnéztem a neten, és ma is kapni ilyen márkát. Az ortopédiára csak jövő hónapban megyünk, addig úgyis csak a lakásban járkál zokniban, de majd megkérdezem a dokitól, hogy ő mit ajánl.

2013. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Falcon volt az első.Brendonban van belőle sok fajta.6500 forint az ára.

Viszont én megbántam hogy a Falcont vettük.

Nem hajlik úgy a talpa ahogy kéne például.Nekem nagyon keservesen indult meg benne a lányom.Most viszont D.D.Step csizmánk van és imádjuk mind a ketten.A lányom amikor megkapta rögtön megindult benne pedig mindenki azt mondja, hogy a csizmában is meg kell tanulni járni a szára miatt.na nálunk evvel nem volt gond.Még az ortopédián is megdicsértek most minket hogy jó fajta csizmája van a gyereknek.tavaszi és a nyári cipő is ilyen lesz.

2013. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És a d.d. Step cipök hol kapható?
2013. febr. 26. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!